tisk poslat email

Svatomartinské hody 2018

Datum konání: 17. listopadu

 

Letos nás čeká ještě o 5 metrů delší vyhřívaný stan než obvykle. Program Svatomartinských hodů začíná ve 14:11 slavnostním otevřením prvních letošních vín. Poté se můžete těšit na přednášku v ZŠ o Germánech v okolí Kostelní Lhoty.

Pokud se chcete zúčastnit soutěže "Nejlepší namazánka", noste své pomazánky nejpozději do 16:11 a to ideálně již namazané jako jednohubky. Vyhlášení soutěže proběhne v 18:11.

Od 16:11 se můžete těšit na živou cimbálovou muziku z Moravy a to až do 22:00. Krátce po 16:00 také začne i výdej svatomartinských hus (bez možnosti rezervace) a také představení letošních vín přímo od vinaře p. Rudolfského z Kutné Hory.

Až do 19:00 bude přístupný kostel, kde budete moci shlédnout výsvavu ke 100 letům státnosti, kterou pro vás připravila naše základní škola nebo fotky, které jste posílali do soutěže Kostelka v obrazech.

O akci projevili tento týden zájem i zástupci dalších Lhot z Čech a Moravy a proto se můžeme těšit, že nás svou návštěvou poctí dalších asi 12 Lhot v rámci tzv. zimního minisrazu Lhot a Lehot.

Samozřejmostí bude po celou dobu akce skvělá pražená káva.

V ceně vstupného je opět sklenička na vínko. Tak přijďte...

  

 

  

plakát
plakát