tisk poslat email

Cafest a Svatomartinské hody ve Lhotě již tuto sobotu

vloženo: 07. 11. 2017 | Kulturní

Začínáme krátce po obědě, kdy můžete ochutnávat čerstvou kávu, k tomu zakousnout něco sladkého a během semináře se také i něco dozvědět o domácí přípravě kávy.

Přesně v 15:11 přivítáme Sv. Martina na bílém koni. Zváni jsou pak zejména všichni Martinové nebo Martínkovi :) V tu dobu také otevřeme první letošní vína a začneme si užívat živé cimbálové muziky z Moravy.

Těšit se můžete na vyhřívaný stan. Pokud se chcete zapojit do soutěže o ceny v pečení slaného koláče, noste je až do 16:11.

Od 17:11 pak vydáváme svatomartinskou pečenou husu s knedlíkem a zelím. K dispozci bude něco málo přes 100 porcí, tak si je rezervujte včas.

V ceně vstupného 100 Kč pro dospělé, 50 Kč pro důchodce, je opět pro všechny připravena sklenička na vínko. Letošní vstupné nám alespoň částečně pomůže pokrýt náklady na muziku a stan.

V podvečer, přesně v 19:11 je pro všechny připraveno překvapení v kostele. Připomeneme si tak 200 let od přestavby kostela v pozdně barokním slohu.

-td-

  

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu.

Soubory ke stažení

Fotogalerie