Kostelní Lhota B – Tatce 4:0 (1:0)

vloženo: 06. 11. 2012 | Fotbal

Hrálo se na jednu bránu – hostí, kteří odpovídali občasnými,  avšak nebezpečnými protiútoky. Ve druhém poločase kanonádu našich střelců zahájila proměněná penalta, nařízená proti našemu soupeři. Tatecký brankář zachraňoval co se dalo a často naši střelci pálili přímo do něj. Všemu ale zabránit nemohl, o čemž svědčí čtyři míče v jeho síti. Pro naše béčko to byl poslední zápas podzimu. Přezimovat bude na 7. místě tabulky skupiny A ve IV. třídě.
Áčko prohrálo v sobotu 3.11. doma s Vykání 2:4, i když v poločase vedlo 2:0. Do konce podzimu ročníku 2012/13 okresního přeboru mu zbývají sehrát dva zápasy: v sobotu 10.11. zajíždí do Hrubého Jeseníku a letos naposled hraje doma v sobotu 17.11. od 13,30 hodin s Přerovem.
Odkazy: výsledky a tabulky  11. kola, komentáře Nymburska.

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby