Volejbal muži s Loučení 3:1 a proti Milovicím 3:0

vloženo: 11. 05. 2015 | Volejbal

Naši volejbalisté zahájili doma v sobotu 25.4. prvním jarním prohraným setem s Loučení. Po nevydařeném úvodu se rozehráli a následující tři sety a tím i celý zápas získali pro sebe. Výsledky setů 22:25, 25:22, 25:17, 25:15. Pikantní je, že letos také fotbalisté porazili Loučeň, když v poločase prohrávali 0:1.
V dalším kole 8.5. jsme hostili Milovice. Utkali se tak dosud dvě neporažená družstva okresního přeboru. Vyhráli jsme bez ztráty setu s výsledky 25:14, 28:26, 25:13. V tom druhém jsme museli dotahovali náskok soupeře a vyhráli ho až v dramatické koncovce. To soupeře zlomilo a další set byl již jasně pro nás.
Odkazy: celé fotogalerie – s Loučení,  s Milovicemivideo s Milovicemi.                                                           -ZM-