Volejbal muži Kostelní Lhota – Lysá 3:2, 1:3

Hráno v sobotu 18.5.2013. Soupeř již vedl 2:0 na sety a do další hry zamíchal se sestavou, což se mu nevyplatilo. Nejenom, že jsme vyrovnali na 2:2, ale i v pátém zkráceném setu jsme měli navrch a utkání vyhráli. Další zápas byl jak na houpačce. První set jsme bezpečně vedli až do koncovky, kdy jsme měli setbol za stavu 24:21. Soupeř po našich neuvěřitelných chybách ale dotáhl a v dramatickém závěru vyhrál 28:26. Další set opět naše vedení a tentokrát i dobrá koncovka – srovnáváme na 1:1. Škoda předešlého setu, mohlo to být již 2:0 a to by byl již soupeř zralý na porážku. Do posledního setu nemohl nastoupit náš blokař Zdeněk Borovička (pracovní důvody) a tohoto oslabení soupeř využil ke svému vítězství. Od loňského roku po vleklém zranění kolena nemůže na místě smečaře nastupovat Martin Houdek. Od jara pomáhá družstvu alespoň jako libero při hře v poli.
Odkazy: zápisy z prvního a druhého utkání, průběžná tabulka.