Fotbal B-mužstvo – Sadská B 1:1

Na nezvyklém postu brankáře a jako kapitán nastoupil náš Michal Drobný dne 6.11. v tomto derby III. třídy. Profesorská hra veteránů ze Sadské si vytvořila převahu a také vstřelení vedoucí branky. Lhota ke konci poločasu vyrovnala gólem Michala Machačného a měla další dvě možnosti ke skórování. Jedna střela po sólu na brankáře vedle, druhá v bráně neuznána pro ofsajd. Hráno za deště, který po přestávce zesílil. Měli jsme pak více ze hry a i několik neproměněných tutovek.
A-mužstvo hostilo 5.11. Kostomlaty v utkání okresního přeboru, ve kterém padlo celkem 10 gólů, odpískány 3 penalty a rozdány 4 žluté karty. Poločas jasně pro Kostelku 5:0. Konečné skóre 6:4 o které se zasloužil nejvíc náš Michal Pavlík s pěti góly a jednou se trefil starosta Tomáš Drobný.
Odkazy: celá fotogalerie béčko, komentář k zápasu áčka.                                                                        –ZM–