tisk poslat email

Důležitá hlášení do vašeho telefonu

Vážení spoluobčané, dovolte, abychom vás informovali, že jsme připravili jednoduché, komplexní a pohodlné řešení, jak pro vás zajistit rozšíření informovanosti. Vracíte se pozdě odpoledne z práce a neslyšeli jste hlášení rozhlasu? Je u vás rozhlas špatně slyšet? Na tři měsíce zkušební doby jsme se rozhodli zavést informování občanů pomocí SMS. Po jednoduché registraci vám budou do telefonu chodit vždy aktuální důležitá hlášení obce, jako jsou odstávky elektřiny, vody, konání důležitých akcí v obci apod.
Jak se registrovat?
  1. K registraci můžete využít webový formulář: Registrace k odběru SMS
  2. Nebo zaslat jednu registrační SMS (postup viz níže), která je zpoplatněna dle tarifu vašeho operátora.
Zašlete SMS ve tvaru:
REGISTRUJmezeraJMENOmezeraPRIJMENImezeraLHOTAmezeraCISLOPOPISNE
odešlete na číslo SMS InfoKanálu: 325 599 019
Př.: Jmenujete se František Novák a bydlíte na adrese Kostelní Lhota 20

SMS ve tvaru:
REGISTRUJmezeraFRANTISEKmezeraNOVAKmezeraLHOTAmezera20
odešlete na číslo SMS InfoKanálu: 325 599 019
Poznámka:
Velikost písmen nehraje roli, důležité je dodržení mezer mezi slovy, nepoužívejte diakritiku.
Každá přijatá SMS se zprávou pro občany je plně bezplatná a bude doplňkem klasického hlášení, které zůstane nadále zachováno. Nabízí se vám tedy jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění v obci a to zcela zdarma.

Jak se odregistrovat pomocí SMS?

Chcete-li vaše číslo odebrat z odběru všech SMS, zašlete na číslo SMS InfoKanálu 325 599 019 SMS ve tvaru: ODREGISTRUJ

SMS Podatelna - komunikace s úřadem pomocí SMS zpráv:

Neodpovídejte na SMS, které od nás dostanete, nemůžeme zaručit jejich přečtení, pokud chcete s námi komunikovat, využijte prosím, SMS Podatelny:

SMS ve tvaru: PmezeraTEXTZPRAVY odešlete na číslo SMS InfoKanálu: 325 599 019
Příklad zprávy z úřadu:
IK KLHOTA Upozornění: Z důvodu opravy obecního vodovodu, nepoteče v pondělí 18. října 2010 voda v celé obci. Od 12:00 do 18:00. Děkujeme za pochopení

IK KLHOTA Z technických důvodů je dnes Obecní úřad pro veřejnost uzavřen, omlouváme se občanům.

Poznámka: IK = InfoKanál

Pro občany, kteří nemají nebo nevyužívají mobilní telefon, umožníme doručení SMS také na pevnou linku v hlasové podobě. Pro registraci pevného čísla prosím volejte: 325 599 019 nebo zašlete e-mail s žádostí o registraci na: info@infokanal.cz. V žádosti uveďte stejné údaje, které jsou vyžadovány v registračních SMS.

Další informace:
Databáze telefonních čísel nebude poskytována dalším stranám. Službu provozuje společnost INFOKANÁL s.r.o., která je řádně registrovaná u Úřadu pro ochranu osobních údajů! S veškerými dotazy ohledně služby SMS InfoKanál se, prosím, obracejte na úřad obce.
Další informace získáte rovněž na webových stránkách www.infokanal.cz. Vážení občané, službu zavádíme ve zkušebním provozu, o tom, zda v něm budeme pokračovat i po uplynutí 3 měsíců od jeho spuštění, rozhodnete Vy, tím, že se zaregistrujete, v případě dostatečného zájmu budeme v provozu pokračovat!