B-mužstvo
Dorost
dorost na facebooku acebook
  klikni pro fotogalerii Úspěšný fotbalový víkend 12.-13. května
Nejprve v sobotu dorost zdolal Křinec 6:3. Odpoledne naše áčko vedlo v poločase nad béčkem Semic 2:0 a mělo hru jasně pod kontrolou. "Pak jsme ale přestali trestuhodně hrát a průměrný soupeř nabídnutou šanci využil. V závěru nám dali dva slepené góly a skóre asi spravedlivě vyrovnali," uznal náš sekretář Tomáš Ulrich. V nedělním utkání našeho béčka proti rezervě Přerova otevřel skóre náš Marek Janoušek z penalty. A nakonec naše jasná výhra 5:0 (poločas 2:0).
Odkazy: foto a video z utkání béčka, výsledky a tabulky.

žáci Nábor nových žáků
Uskuteční se v pátek 6. dubna od 17,00 hodin na hřišti.
Fotbalový oddíl zve chlapce ve věku 6 až 14 let. Nutná je účast zákonných zástupců dětí.

klikni pro fotogalerii Kostelní Lhota A - Krchleby 0:3 (0:0)
První jarní fotbalový víkend byl úspěšnější v sobotu, kdy béčko porazilo Starou Lysou 2:0 a dorost zdolal Libici n/C 3:2. I když naše áčko v neděli proti Krchlebům nebylo kompletní, první půli byla hra vyrovnaná a bez branek. Po přestávce otevřel skóre soupeř a pak ještě přidal další dva góly z penalt. Při té druhé byl vyloučen za protesty náš brankář a pak už byl konec. Náš sekretář Tomáš Ulrych uvedl: "Nastoupili jsme bez čtyř hráčů základu a hosté byli bojovnější a rozehranější a proto zaslouženě vyhráli."
Odkazy: foto a video z utkání, výsledky a tabulky, rozpis zápasů, komentáře, video-Okr.přebor