Aktualizovat
  klikni pro větší obrázek

Vodácký
  spolek


O založení
Vodácký notes
 
Kostelní Lhoty            stránky obce
 
1999 Sázava   2000 Sázava   2001 Výrovka, Cidlina
2001 Otava   2002 Lužnice   2003 Výrovka, Ohře
2004 Vltava  2005 Berounka  2006 Sázava
 
 
 
  kytara Berounka (9.7 - 13.7. 2005)
Plavbu starou řekou absolvovalo 7 posádek na kánoích, jedna posádka na kolech a 3 psi.
Velmi početný orchestr vodních trampů tvořily letos 4 kytary ( Jirka Čerych,  Libor Chmel,
Fanda Vočadlo s dcerou Terezou) a bendžo s harmonikou ( Arnošt Staněk). Počasí až na první den plavby přálo, vody dosti a tak to docela na Berounku i teklo. Náš orchestr každý večer (skoro) hrál a tak náš sbor vodních sirotků si mohl zapět a bavit se velmi. Z Chrástu u Plzně do Karlštejna ujeto celkem 98,7 říčních km a překonáno 17 jezů. Tábořiště: U Dolanského mostu, Liblín, U Potůčků, Branov, Míšův ranč, Beroun, Karlštejn.         Fotografie z plavby.
"U Potůčků" jsme si zaspívali s vodáky z Plzně, kteří měli mezi sebou výbornou fotografku - její fotky.
 
 
  plaváček
Zrození nového vodáka
Háčkovi Komárovi - Gábině a Romanovi Telipských se ve středu 11. května narodil malý Roman. Gratulujeme vodáckým pozdravem loď ahóóój !!!!!!!!!!
Fotografie Telipských: na Lužnici,  Komár-Gádina,  Pupíno-Roman,  na schůzi,
z vítání občánků.
 
  klikni pro větší foto Zabijačka na hřbitově
Výjezdní zasedání se zabijačkou proběhlo v sobotu 26. března. Počasí zpočátku nic moc, pak se vyčasilo.
Fotografie: Göttler,  hlava,  pracoviště,  s vodováhou,  kontrola,  očekávání,  ovar,  ochutnávka,  páníček,  Otík,  žízeň,  u mlýnku,  u ohně,  práce,  odpočinek,
s pejsky,  vyčerpání,  háčkové,  kapitáni,  plavčice,  plavčík,  účastníci.
 
  pozvánka Vodáci na bále
Hasiči obnovili tradici a po patnácti letech pořádali ples. Zábava se konala v sobotu 19. února v restauraci Bohemia. Byla zaznamenána velká účast, hlavně mládeže. Také vodáci si byli skočit a v tombole vyhráli kafe a dort. Prezidento o půlnoci bubnoval. Fotografie: u vchodu,  u stolu,  Drobas a Škrdla,  stůl hasičů,  hudba,  Kristýna,  v předsálí,  na sále,  taneční rej,  bohatá tombola,  příprava k losování,  kdo vyhrál?  losy,  seznam cen,  výhra č.20,  bubeník prezidento.
 
  fotogalerie Výroční schůze
Konána v pátek dne 11. února v restaurantu "U Miciny". Hudba tentokrát nebyla zajištěna, ani Čerda s kytarou nebyl - neb byl na montáži. Tak jsme pokecali, zkontrolovali kroniku a vyrovnali dluhy. Pokladna je vedena velmi dobře, akorát Pavel nemůže najít klíč.
Fotografie ze schůze.
 
  Nový Rok 2005
Uvítán byl "U Miciny" a účast byla v maskách - nejlepší byly: čarodějnice, exibicionista, bezdomovci, Afgánistánka. Hudbu zajišťoval Čerda a Fanda s kamarády vodáckých ohňů. První schůze v novém roce byla opět s hudbou v pátek 14.1. "Na Růžku". Fotografie z obou akcí.
 
 
Stránky jsou optimalizovány pro MS Internet Exlorer 6.0 a uvedeny v těchto vyhledávačích:

    Seznam.cz
^^ nahoru