tisk poslat email

Na dokončení hodin kostela už chybí na sbírce jen necelých 50 tis. Kč

vloženo: 13. 02. 2020 | Obecná


Práce na dokončení hodinového stroje našeho kostela byly na podzim loňského roku přerušeny. Potřebujeme totiž nashromáždit cílovou částku 150.000 Kč. Při pohledu na aktuální stav transparentního sbírkového účtu je patrné, že už chybí pouze nějakých 47 tis. Kč. Podrobný stav můžete sledovat zde. Věříme, že se nám kýženou částku podaří už brzy vybrat, abychom se už brzy dočkali pravidelného odbíjení hodin.

Konec loňského roku přinesl naší sbírce další nemalé peníze. A to především díky několika velkým akcím. Ať už to byl koncert v kostele, Rozsvěcení vánočního stromu, Mše svaté, Mikuláš, Kostelka v kostele nebo i pánská předvánoční výprava do Poděbrad.

Kuriozní byly například dvě dražby za poslední skleničku svařeného vína při rozsvěcení stromku nebo během Mikulášské nadílky. V obou případech byl tento poslední nápoj vydražen za 500 Kč. I to jsou cenné příspěvky na zprovoznění hodin našeho kostela.

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu.

Fotogalerie