tisk poslat email

Otevírací doba obecního úřadu, jak se známkami na popelnice a další důležité informace

vloženo: 24. 03. 2020 | Důležité upozornění

V souvislosti s aktuálním rozhodnutím Vlády ČR o prodloužení omezení pohybu na veřejnosti až do 1. dubna, přinášíme souhrn omezení pro naše občany:

- Úřední hodiny Obecního úřadu - PONDĚLÍ: 14:00 - 17:00, STŘEDA: 8:00 - 11:00.  Návštěva OÚ je pouze pro nezbytně nutné úkony.

- Známky na popelnice - platnost známek z roku 2019 je prodloužena do 30.4. Nové známky budou nutné nejdříve od pátku 1.5.

- Platby za popelnici a psa - můžete-li, využijte platby přes účet. Informace zde. Známku si pak vyzvedněte v úřední hodiny nebo nejlépe až po skončení omezení pohybu. Do konce dubna vám stačí stará známka.

- Platby za hroby - platby provádějte pouze přes účet obce. Pokud chcete poplatek uhradit hotově, počkejte až do ukončení omezení. Platby za hroby budou vybírány až do konce května.

- Uzavření sběrného dvora - sběrný dvůr bude uzavřen i tento víkend. Pokud se tříděný odpad nevejde do nádob na stanovištích, nechte ho řádně zabalen v pytli u kontejnerů. Nenechávejte zde ovšem jiný odpad než je papír, plast a sklo. Elektro a ostatní odpady prosím zatím shromažďujte doma.

Děkujeme moc za respektování těchto opatření.

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu.