tisk poslat email

Policie žádá o pomoc při dopadení pachatele vloupání do motorového vozidla

vloženo: 26. 03. 2018 | Důležité upozornění

Ve čtvrtek dne 22.3.2018 v naší obci krátce před sedmou hodinou ranní neznámý pachatel odcizil před mateřskou školkou ze zaparkovaného osobního motorového vozidla kabelku zanechanou na viditelném místě. Majitelka tak během 15 minut přišla o veškeré doklady.

Tato skutečnost bohužel láká zloděje, kteří se vloupávají do motorových vozidel, protože tam nezodpovědní majitelé často zanechávají cenné věci. Radíme tedy nenechávat na sedadlech ani odkladných plochách vozidla žádné věci, zejména kabelky, kufříky, písemnosti, mobilní telefony, fotoaparáty, notebooky, peněženky nebo osobní doklady. Ve vozidle nenechávat ani oblečení. I bezcenná věc neunikne pozornosti zloděje.

Tímto žádáme případné svědky události, kteří si mohli všimnout v inkriminované době podezřelé osoby či vozidla, aby se obrátili na linku 158, nebo přímo na policisty z obvodního oddělení v Sadské. Za poznatky k pachateli předem děkujeme. 

Zároveň doporučujeme parkovat se svými vozidly na svých zahradách.

npor. Mgr. Jana Žďárská. vedoucí oddělení 

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu.