Aktualizovat
  fotbal

Fotbal'03

 

SK Kostelní Lhota

2003  2004  2005  2006
2007  2008  2009 

stránky obce
  rozhodčí Fotbalisté jsou po podzimu druzí - tabulka A-mužstva.
Fotbalová aféra: sudí vzali úplatek!
Česká televize odvysílala v úterý 25.11. pořad Fakta, ve kterém odhalila úplatnost třech fotbalových rozhodčích z našeho okresu. Novinové články z Nymburska:
podplacení soudci, podplacení rozhodčí, úplatný rozhodčí, sudí vzali - úplatek,
reportáž TV, reakce klubu, je to ostuda, je to podraz, vyčkával jsem, anketa.
 
  míč Kostelní Lhota - Kamenné Zboží 2:1
Výsledek 6.kola 3.třídy skupiny A fotbalu dospělých z neděle 28.září. Fotografie z utkání:
před zápasem, stoper a brankář, střela, z dálky, chycena, souboj, vedle, babinec za bránou.
V dalších zápasech naši borci porazili Kovanice 4:1, Sadskou B 2:1, Hradišťko 4:1.
Průběžná tabulka.
 
 
  žáci Fotbalová neděle
Všechna fotbalová družstva sehrála mistráky doma v neděli 14.září s rozdílnými výsledky.
Dorostenci podlehli dopoledne Loučeni 1:2. Žáci v odpoledním předzápase si snadno poradili s Třebestovicemi 2:0, když obě naše góly vstřelil David Veselý a jsou bez porážky. Fotografie: nástup, střela vedle, souboj, ve vápně, brankář, chytá, bránění, střílej! klička, po rohu, dáváme, druhý, góóóól!!!
A-mužtvo dvakrát nad soupeřem z Lipníku vedlo, aby po vyloučení dvou našich hráčů (Holešovský, Landsgessel) uhájilo remízu 3:3 (1:2). Branky Beránek a Janoušek 2.
Fotografie: šance Houdka, střelu, brankář, pustil(1:0), míč v autu, pěkná, rána, chycena.
                  Márova, penalta(2:2), další gól, Marka, na 3:2.
 
  míč Výsledky mistrovských zápasů
Fotbalisté uhráli první podzimní zápasy s těmito výsledky: žáci 2:0, 2:1 dorost (postoupil do 1A třídy) 1:1, 0:4, 2:2, A-mužstvo 0:0, 1:0, 2:4. Rozpisy zápasů.
 
  Drobek Sportovní klub - úspěšné mistrovské zápasy mužů
Fotbalové áčko porazilo doma Kamenné Zboží 2:1 a protože Tatce remizovaly se Sadskou 1:1, poskočili jsme v průběžné tabulce na 2.místo.
Fotografie z utkání: nástup, lavička, souboj, centr, odvrácen, vedle, hlavička, diváci po zápase. Příští zápas se utkají v neděli 8.6. od 17,00 hodin naši borci v Sadské v boji o čelo tabulky s jejich B-mužstvem. Dorost hraje rovněž v Sadské již od 10,00 hodin.
 
  fotbal Fotbal
Áčko ve Všejanech prohrálo 2:1 a protože mužstva Tatec i Sadské B vyhrála, spadli jsme (se ztrátou pouhého bodu) na 3.místo. V neděli 1.6. od 17,00 hodin nastoupí naši borci doma proti Kamenému Zboží. Dorost tentýž den již od 10,00 hodin hostí Sokoleč.
 
  Sportovní klub
Fotbalové áčko první zápas doma dne 30.3. se Sokolčem B vyhrálo 2:0 Dorost, který je po podzimu první, má první kolo volno. V neděli 13.4. od 10.00 hodin nastoupí doma proti Běrunicím. Rozpis zápasů.
 
  fotbal Fotbalisté Sparty v Kostelní Lhotě
Dorostenci sehráli v sobotu dne 8.3.2003 na svém hřišti přátelské utkání proti dorostu pražské Sparty, za které hraje syn Petra Šťastného. Naši hráči po bojovnném výkonu podlehli favori- tovi 0:6. Diváci byli spokojeni po shlédnutí dorosteneckého družstva naší nejvyšší soutěže. Fotografie z utkání: náš útok, zastaven, aut.vhazování, Sparta zakládá  protiútok, Sparta  střílí 6.gól.  Sparťané  a naši hráči  po zápase.
 
 
    Podzim 2002
 
  Sportovní klub
Naši sportovci dohráli podzimní část svých soutěží. Fotbalový dorost je v okresním přeboru druhý na skóre a má odložený zápas k dobru, mužstvo dospělých přezimuje na vedoucím místě skupiny A ve III.třídě. Tabulky: dorost,  áčko.
Fotografie z utkání áčka se Sadskou B ze dne 3.11., které jsme prohráli 0:1.
Únik Janouška,  končí v autu,  Landsgesel,  centruje,  soupeř odvrací,  brankář vyráží,  náhra na paty,  směřuje do autu.
 
  Fotbal
Dorostenci v sobotu 21.9. vyhráli na hřišti Pátku 3:1, když předtím doma v neděli 15.9. rozstříleli Rožďalovice 8:1. Fotografie z domácího zápasu: dáváme - vyrovnávací - gól!!!  úniky - po křídle,
před brankou, zvyšujeme z penalty.
A-mužstvo hned několikrát překvapilo v neděli 21.9. své fanoušky, když nastoupilo v nových dresech na hřiště s novými barevnými sítěmi a s Tomášem Houdkem v základní sestavě, který na dva góly přihrál a sám uzavřel skóre zápasu s družstvem Strak na konečných 7:1.
 
  Sportovní soutěže
Fodbalové áčko zvítězilo nad Milovicemi 4:0, další zápas však v Tatcích prohráli 0:1.
Dorost dvakrát vyhrál (doma s Libicí 4:2 a v Běrunicích 5:2) a vede tabulku OP. Rozpis utkání.
 
 
Stránky jsou optimalizovány pro MS Internet Exlorer 6.0 a uvedeny v těchto vyhledávačích:

    Seznam.cz
^^ nahoru