OFS Nymburk
Sport nymburska
Fotbal živě

fotbal Po deseti kolech 10. místo
Nejčastější výsledek našeho áčka v okresním přeboru je prohra 0:1. Po výhře nad Libicí 7:2 se snad karta obrátila a naši střelci opět našli ztracenou mušku a ze současného 10. místa budou v tabulce ještě stoupat vzhůru.
Béčko zatím nevyhrálo a s pouhými dvěma remízami je poslední.
Odkazy: tabulky po 10. kole, komentáře Nymburska zápasů áčka (5. až 10. kolo).

klikni pro větší foto
Polaban B - Kostelní Lhota A 2:1 (0:0)
Soupeř již vedl 2:0. V 82. minutě snížil a náš jediný úspěch zaznamenal M.Mácha. V závěru jsme byli blízko vyrovnání, když v 88. minutě trefil tyč Houdek. B-mužstvo mělo volno.
Odkaz: tabulka po 4. kole.
Výsledky v Nymbursku: 4.kolo - komentáře (formát PDF)

fotbal Úvodní mistráky nového ročníku.
Áčko má v okresním přeboru po třech zápase brankové skóre 1:2. Svědčí to o výborném výkonu našeho brankáře J.Máchy, který pochytá kde co včetně penalty. Zato ale vůbec se nedaří našim kanonýrům. Jednu vítěznou branku jsme zatím vstřelili pouze Hrubému Jeseníkuv v úvodním utkání. Pak dvě těsné prohry v Městci a s Rožďalovicemi. Zvláště ten poslední domácí zápas byl pro nás velkým zklamáním, když hosté skórovali těsně před koncem z trestňáku.
Béčko ve IV.třídě také dvakrát prohrálo a bodovalo pouze po remíze ve Stratově.
Odkaz: tabulky po 3. kole.
Články v Nymbursku: Jaký bude? (formát PDF). Výsledky:1.kolo,  2.kolo - komentáře (formát PDF), 3.kolo - komentáře (formát PDF)

Přípravné zápasy
fotbal Naše áčko před vstupem do okresního přeboru sehrálo přátelák v Pátku, kterému podlehlo 3:0 (3:0). V dalším přípravném zápase proti Hořátvi se nám ale daří - vítězíme na hřišti soupeře výsledkem 0:6 (0:3). Branky: M.Drobný 3, Kvíz, Janoušek, Sládek.
Odkaz: článek v Nymburském deníku (také formát PDF pro tisk).

Losovací aktiv
Organizoval ho OFS v Nymburce a byl na něm rozlosován nový ročních okresních soutěží. Naše áčko sehraje první zápas okresního přeboru doma v sobotu 18.8. od 17,00 hodin s Hrubým Jeseníkem. Béčko zahajuje také doma s Drahelicemi ve skupině A IV.třídy (neděle 19.8. od 17,00 hodin).
Odkaz: článek v Nymburském deníku (také formát PDF).

Postup vybojován !!!
vyloučení Po těsném vítězství 4:3 (3:2) v sobotu 16.6. v Sadské se naše první fotbalové družstvo konečně dočkalo zaslouženého postupu do okresního přebodu a to bez ohledu na nedělní zápas Předhradí. To pak odevzdaně stejně v neděli s Ostrou prohrálo.
Konečná tabulka III. třídy sk. A ročníku 2006/07
tabulka

vyloučení Červená fotbalová houpačka
Jako na houpačce si připadali diváci v sobotu 9.6. při záhumenkovém derby našeho áčka s Hořátví. Soupeř nás hned po začátku zaskočil velmi aktivní hrou a najednou jsme prohrávali 0:1. Pak naštěstí vyronáváme skóre z penalty a přidáváme další branky. Tento zvrat v utkání soupeř neunesl a rozhodčí mu vyloučil dva hráče. Do druhého poločasu jdeme s náskokem 4:1. Oslabení Hořáteváci se ale nevzdávají a ještě snižují na 4:2. Avšak na další změnu skóre již nejsou síly. Stále vedeme o bod před mužstvem Předhradí, které v posledním kole hraje s desátým béčkem Ostré. Proto musíme v Sadské (béčko) také ještě vyhrát, chceme-li si udržet jistotu postupu.
Fotografie áčka, fotoreportáž z utkání.
Béčko v neděli prohrálo doma s Chrástem 1:3 (1:0) a zůstane na předposledním 12. místě. Poslední kolo má volno. Fotografie béčka: s trenérem a s Habakukem. Konečná tabulka béčka.

Čelo tabulky III. třídy sk. A
tabulka
Postupy a sestupy - článek Nymburského deníku (také formát PDF).

Dvě kola před postupem fotbal
A-mužstvo porazilo doma Ostrou 2:1 (1:0) a vyhrálo v Nymburce 1:0. V průběžné tabulce drží 1.místo s náskokem 1 bodu před Předhradí. Poslední dvě kola hrajeme doma s Hořátví a jedeme do Sadské.
Béčko prohrálo s Třebestovicemi 0:3 (0:1), s Milovicemi remíza 3:3. Zbývá sehrát utkání s Chrástem, poslední kolo má volno.
Odkaz: fotbalové výsledky okresních soutěží.

Kostelní Lhota A - Sokoleč B 3:1 (2:1) a naše áčko je první !
fotbal Před zápasem jsem typoval naše vítězství 3:1 a Marku Janouškovi prorokoval, že dá 2 góly. Obojí se vyplnilo, což znamená pro naše áčko první místo. Další kolo jsme sice v Kounicích po obdržení jedné branky prohráli, ale protože Sokoleč B doma zaváhala se Dvory výsledkem 1:4, jsme stále v čele.   Průběžná tabulka áčka po 22. kole.
Béčko obdrželo od rezervy Poříčan šest kusů, když vstřelilo alespoň jeden čestný gól. V Bříství, které vede tabulku, jich ale již dostali 11 s nulou. Výsledkem je stále předposlední 12. místo.

Naše mužstva ve výsledcích
Áčko - Kam.Zboží 1:0 (0:0 Ulrych), Semice 2:1 (1:1 Drobný 2), Tatce 1:0 (0:0). V průběžné tabulce jsme na 2. místě pouhé 2 body za Sokolčí.
Béčko - Stratov 0:5 (0:1), Kovanice 2:2 (1:0), Tatce B 0:2 (0:1). Výsledkem je průběžné předposlední 12. místo tabulky.

klikni pro fotogalerii K. Lhota A - Všejany 2:1 (2:0),
naše branky vstřelili: Malina Milan, Drobný Michal

Utkání hrané ve druhém poločase v poklidné atmosféře za našeho vedení 2:0. Vše se ale změnilo pár minut před koncem v nervózní drama, když sudí nepochopitelně odpískal proti nám penaltu za sporný faul našeho brankáře. Vše se totiž stalo dávno po přerušení hry, když se náš brankář zapletl do strkanice v našem vápně. Hosté tak snížili na konečný stav 2:1.
Fotografie z utkání.
Béčko hrálo s Poříčany bez branek 0:0.

Výsledky mistrovských zápasů
A-mužstvo porazilo doma Hradištko 4:0 (0:0) a prohrálo v Přehrádí 0:1 (0:0). V průběžné tabulce je na 4.místě.
Béčko na jaře zatím nevyhrálo: s Drahelicemi 1:2 (1:1) a ze Staré Lysé si přivezlo 5 banánů. Výsledkem je 11.místo tabulky.
Příští zápasy se hrají doma: áčko v sobotu 14.4. se Všejany, béčko v neděli 15.4. s Poříčany B. Začátky v 16,30 hodin.

fotbal
K. Lhota - Libice 2:2
Výsledek přípravného zápasu našeho áčka. Po prohraném poločase 0:2 jsme skóre vyrovnali.

ČMFS zneužívá státní znak - zpráva TV Nova.