Aktualizovat
  fotbal

Fotbal '06

Rozpisy:
jaro,   podzim

 
 

SK Kostelní Lhota

2003  2004  2005  2006
2007  2008  2009 
Stránky obce
 
OFS Nymburk
Fotbal živě
 
  fotbal
 
Dvory - Kost.Lhota A 2:5 (0:2, Černý, Kubečka - T. Drobný, M. Drobný, Kvíz, Janoušek, Beránek)
Milčice - Kost.Lhota B 5:1 (3:0, Douděra, Horák, Růžička, Svoboda, Jupa - Forman)

To jsou výsledky předehrávaného 14. jarního kola a zároveň poslední zápasy podzimu. Před týdnem přišlo áčko o dlouhodobou neporazitelnost, když doma podlehlo béčku Sadské 1:2 (1:1). Naše béčko mělo volno.
Výsledky a tabulky po 14.kole: áčko,  béčko.
 
  Výsledky a prodloužený podzim
Béčko prohrálo v Chrástu 1:0 (1:0) a příští kolo má volno. A-mužstvo si podrželo neporazitelnost, když z horké hořátevské půdy vykopalo remízu 1:1 (0:1).
Příští kolo hrajeme doma v neděli s rezervou Sadské. Tím by měl fotbalový podzim skončit, kdyby okres nerozhodl ještě o víkendu 18. a 19. 11. předehrát první jarní kolo.
Odkaz: rozhodnutí STK.
 
  Kdo zastaví naše áčko ?
Již pět kol za sebou naše první mužstvo neprohrálo a po 11. kole to znamená vedoucí místo v tabulce. V neděli 29.10. porazilo AFK Nymburk 4:1 (1:0). I béčko bylo doma úspěšné proti vedoucímu celku tabulky IV. třídy Milovicím B s výsledkem 2:1 (1:0).
Průběžné tabulky po 11.kole: áčko,  béčko.
 
  Po vítězném tažení je již áčko třetí!
B - Bříství Béčko si nechalo nastřílet od mužstva Bříství z čela tabulky 5 kousků. Ani čestného góla nezaznamenala naše rezerva i když náš útočník šel sám na brankáře hostí. Poločas 0:2. Z tohoto utkání je vystavena fotogalerie.
Až druhý den si fotbalový fanoušek spravil náladu, pokud se vydal na zápas našeho áčka s béčkem Kounic, které uzavírá tabulku III.třídy. Naši hráči vstřelili soupeři 4 branky a sami udrželi čisté konto. Poločas 3:0.
V dalším kole áčko pokračovalo ve střeleckém koncertě, když porazilo rezervu v Ostré 6:0 (2:0). Béčko prohrálo v Třebestovicích 2:1 (2:0).
Průběžné tabulky po 10.kole: áčko,  béčko.
 
  A-Tatce A Mistráky ve výsledcích áčka.
Drtivé vítězství nad áčkem Kameňáku 6:1(3:1).
Další výhra doma s áčkem Tatců 3:0(1:0) - pořízeny fotografie z tohoto utkání.
Prohra v Semicích (béčko) 3:1(1:1).
Cenná remíza venku s béčkem Sokolče 1:1(0:0).
Svými výsledky si naše áčko nejen udržuje místo ve středu tabulky v soutěži III. třídy, ale dokonce postupuje směrem vzhůru!
Odkazy: průběžná tabulka po 8. kole,  fotografie A mužstvo-Tatce A.
 
  B-mužstvo ve výsledcích mistrovských zápasů
Naše rezerva porazila Stratov 5:0(2:0) a Tatce B 4:1(1:1). Prohrála v Kovanicích s tamnim béčkem 3:0(3:0) a opět s béčkem v Přerově další prohra 5:0 (4:0).
Průběžná tabulka po 8. kole.
 
  Všejany - Kost.Lhota A 0:1(0:0) - tabulka
Poříčany B - Kost.Lhota B 0:2(0:2) - tabulka
 
  První mistráky nového ročníku 2006/07
Velké změny nastaly v účasti našich družstev. Po dorostu byli odhlášeni ze soutěže také žáci. Pouze A-mužstvo bude nadále hrát okresní III.tř. ve skupině A. Po letech bylo přihlášeno béčko, které bude hájit naše barvy ve IV.třídě sk.A. Áčko - Dvory 4:0 (2:0, T. Drobný 3, Mácha), - Hradištko 2:3 (1:1, Sládek, Kvíz), - Předhradí 2:3 (1:1, Janoušek, Sládek). Béčko - Milčice 0:5 (0:1), - Drahelice 4:4 (1:1, Bouška 2, Záhora, Malina), - Stará Lysá 0:5 (0:3).
Průběžné tabulky: áčko,  béčko.
 
  Výsledky družstva dospělých a průběžné tabulky
Lipník - K. Lhota 1:0, K. Lhota - AFK Nymburk 2:1 (2:0, Mácha, Janoušek).
Tabulky: dospělí,  žáci.
 
  fotbal Průběžné tabulky 4 kola před koncem soutěží
Muži: Straky A 5:5, Kovanice A 0:3 - tabulka.
Žáci: Litol 3:3, Předhradí 7:1, Hořátev 0:1, Přerov 4:6 - tabulka.
 
  Výsledky družstva dospělých
K. Lhota - Všejany 1:1 (1:0, Mácha), K. Lhota - Tatce 0:1 (0:0), tabulka.
 
  A-Kounice Výsledky našich družstev v okrese
Na domácím hřišti v neděli 23.4. nejprve žáci porazili Poříčany 3:1 (2:0) a pak áčko zdolalo Kounice rovněž 3:1 (2:0) - branky Mácha, Krátký 2 ( z toho jedna nádhernou střelou z 30 metrů pod břevno). Fotografie A mužstvo-Kounice.
V dalších zápasech se dospělým již nedařilo, když prohráli ve Všechlapech 3:2 a v Kam.Zboží 3:0. Ostatní výsledky a průběžná tabulka dospělých: 19.kolo.
 
  fotbal Výsledky mistrovských zápasů
Muži uhráli dvě bezbrankové remízy v Sadské a v Sokolči - tabulka.
Žáci zahájili podzim prohrou 0:4 v Kameňáku - tabulka.
 
  Náhradní termíny odložených zápasů dospělých
1.5. od 17,00 hodin: Kam.Zboží - Kostelní Lhota
8.5. od 17,00 hodin: Kostelní Lhota - Tatce
18.6. od 15,00 hodin: Kostelní Lhota - Předhradí
Zpráva v Nymburském deníku.
 
  Na okresní fotbal zapoměňte!
Tento víkend (1. a 2. dubna) okresní fotbalisté na trávník nevstoupí. To je verdikt okresního fotbalového svazu, který toto rozhodnutí učinil kvůli špatným klimatickým podmínkám. "Na většině hřišť je silně podmáčený trávník", uvedl zástupce OFS Nymburk Josef Voborník, předseda komise rozhodčích. Utkání okresních soutěží dospělých i mládeže, která se měla hrát o tomto víkendu, byla odložena. "Náhradní termíny pro sehrání těchto zápasů budou upřesněny v nejbližší době", dodal Voborník.
(Nymburský deník z 30.3.2006)
 
  K. Lhota - Libice 2:3
fotbal Výsledek přípravného zápasu našeho áčka s mužstvem okresního přeboru, kam bychom chtěli letos postoupit. Po prohraném poločase 1:3 jsme snížili na rozlíl jediného gólu a byli blízko vyrovnání.       Komentář v Nymburském deníku z 22.3.2006.
 
  První dvě jarní kola přeložena
Sportovnětechnická komise okresního fotbalového svazu v Nymburce odložila první dvě jarní kola okresních soutěží. Důvodem jsou pochopitelně špatné terény. "Je to tak," potvrdil informaci předseda OFS Nymburk Petr Zábraha. "První jarní kolo, které se mělo hrát už tento víkend, je přeloženo na víkend 17. a 18. června. Hrací čas byl stanoven na 15 hodin. A to, které mělo být jako druhé, tedy 14. kolo, bylo přeloženo na 1.květen," uvedl Zábraha.  (Nymburský deník z 14.3.2006)
 
  Přátelák a výroční schůze
V sobotu 11. března sehrálo áčko přátelák s mužstvem Vrbice s výsledkem 3:2 (0:0). Večer se v restauraci na hřišti konala výroční schůze fotbalového oddílu. Předseda oddílu p. Pavlík zhodnotil uplynulý fotbalový rok. Dorost přerušil činnost pro nedostatek hráčů a proto navrhuje přihlášení béčka. A-mužstvo před jarem je 5 bodů od prvního místa a cílem je vybojovat postup. Nejlepším střelcem je Mácha Michal s počtem branek 21. Družstvo žáků se potýká s nedostatkem funkcionářů. Je třeba se mládeži věnovat, aby za pár let v naší obci měl vůbec kdo fotbal hrát.
Hospůdka na hřišti byla pronajata novému hostinskému. Sportovní klub hospodařil v minulém roce s částkou 136 tis.Kč. Na účtě je zůstatek 32 tis.Kč.
Za volejbalový oddíl pozdravil přítomné p. Martínek Zd., který informoval o činnosti volejbalu a poděkoval p. Pavlíkovi za velmi dobré vztahy a spolupráci. Hostem na schůzi byla rovněž starostka obce pí Vronská, která informovala přítomné o průběhu jednání s organizací Sokol o úplatném převodu pozemků fotbalového hřiště na obec. Po prohraném restitučním sporu se odkoupení pozemků naší obcí vinou Sokola protahují a vyřízení se dočkáme asi až v roce 2007.
Byla potvrzena dotace na zbudování dětského hřiště vedle fotbalového. Předseda oddílu Pavlík připoměl nutnost oplocení betonového hřiště na míčové hry. Sportovní klub ve spolupráci s obecním úřadem a s hasiči uspořádají na hřišti "Čarodejnice" a "Dětský den".
Novinový článek: Vyběhnou okresní fotbalisté na hřiště?
 
                    Začátek fotbalového jara
fotbal Okresní fotbalový svaz v Nymburce rozhodl, kdy začne jarní část sezóny. Obě skupiny III. třídy a skupiny A a B IV. třídy zahájí jarní odvety předehrávaným 26. kolem už o víkendu 18. a 19. března. Naše áčko by mělo tedy zahájit doma v neděli 19.3. od 15,00 hodin proti Předhradí.
Žáci zahájí jaro v neděli 2. dubna od 14,30 hodin doma proti Tatcům.
      Odkaz: celý článek v Nymburském deníku z 22.2.2006.
 
 
Stránky jsou optimalizovány pro MS Internet Exlorer 6.0 a uvedeny v těchto vyhledávačích:

    Seznam.cz
^^ nahoru