Aktualizovat
  fotbal

Fotbal '08

Rozpisy:
jaro   podzim

 
 

SK Kostelní Lhota, o.s.

2003  2004  2005  2006
2007  2008  2009   
Stránky obce
 
OFS Nymburk
Sport nymburska
Fotbal živě
 
  Výsledky podzimních mistráků
klikni pro fotogalerii: áčko-Krchleby K.Lhota-Krchleby 3:2 (1:0, Mácha 3)
Poslední zápas áčka podzimní části. Přes nepřízeň rozhodčího, který nám za stavu 1:0 dokonce vylučuje hráče Pokorného, se nepodařilo zastavit našeho nejlepšího střelce Michala Máchu, který třemi góly poslal soupeře do kolen. Je to již v krátké době druhý hat-trick našeho kanonýra, který je s 11 góly třetí v pořadí střelců okresu (jako jeho bratr Jirka mezi brankáři). V dalším průběhu utkání a za pomoci rozhodčího snižují nejprve hosté z penalty a v poslední vteřině zápasu ještě upravují na konečných 3:2. Cestou ze hřiště musel sudí vyslechnout ne zrovna lichotivé připomínky diváků, nespokojených s jeho výkonem. Pochvalu naopak zaslouží výkon našich hráčů, kteří vybojovali cenné vítězství s druhým celkem tabulky a vyhoupli se na 5.místo v okresního přeboru.
Béčko je se 4 vítězstvími na 11. místě ve IV. třídě. Obnovené družstvo žáků je v tabulce okresní soutěže nejvýše z našich družstev se 6ti výhrami. Třetí místo hovoří za vše.
Fotogalerie áčka s Běrunicemi,  Krchleby.
Odkazy: komentáře Nymburska z našich zápasů, tabulky podzimu 2008.
 
  fotbal Fotbalový jízdní řád okresu
V Nymburce proběhl okresní losovací aktiv soutěžního ročníku 2008-09. Áčko zahajuje v neděli 24.8. v Kounicích. Béčko jede v sobotu 23.8. také do Kounic k zápasu s tamní rezervou. Žáci mají po pauze premiéru v neděli 31.8. doma s Ostrou.
Odkazy: rozlosování našich družstev, zpráva v Nymbursku ( PDF), rozpis našich zápasů, přáteláky.
 
  Okresní přebor obhájen!
klikni pro fotogalerii: áčko-Přerov Áčko v závěrečných bojích získalo důležitá vítězství v Libici a v Kovanicích. Zachránilo tak nejvyšší okresní soutěž i pro příští ročník. Na jaře pouhé jedno vítězství a jedna remíza na domácím hřišti ale nepotěšily naše diváky. Našimi nejlepšími fotbalisty jsou bratři Máchové. Brankář Jirka odchytal 10 zápasů s nulou a vyhoupl se na první místo mezi brankáři okresu. Jeho bratr Michal je s 10 góly naším nejlepším střelcem a v okrese je desátý.
Béčko se ve IV. třídě umístilo na 11. místě. Velmi kladně je třeba hodnotit obnovení činnosti družstva žáků po třech letech přestávky.
Odkazy: komentáře Nymburska z našich zápasů, konečné tabulky 2007-08.
Fotogalerie áčka proti Poříčanům, Milovicím, Kovanicím, Přerovu. Foto: áčko, béčko, žáci.
 
  klikni pro fotogalerii Doma zatím bez vítězství
Ještě že vozíme body ze hřišť soupeřů. Držíme se tak stále ve středu tabulky okresního přeboru. Výsledky: s Městcem Kr. 0:1, v Rožďalovicích a s Polabanem B shodně 0:0, v Běrunicích 1:1. Statisticky jsou našimi nejlepšími hráči bratři Máchové. Útočník Michal je se 6 góly na páté příčce okresních střelců (sedmý T.Drobný se 4 góly). Brankář Jirka je dokonce v rámci okresu druhý s 6 zápasy bez obdržené branky.
Naše Béčko má celkem na svém kontě 3 vítězství a stejný počet remíz. To stačí zatím pouze na předposlední místo ve IV.třídě.
Odkazy: průběžné tabulky, fotoreportáž A - Městec, komentáře z Nymburska.
 
  fotbal Hrubý Jeseník - Kostelní Lhota A 1:1
Drahelice - Kostelní Lhota B 2:3

Dobré výsledky prvních mistráků letošního jara, uhrané na hřištích soupeřů. Zúročuje se tak kvalitní zimní příprava, jejíž součástí byly i tyto přípravné zápasy: s Bohemia Poděbrady 0:2 (0:0), s Dobřichovem 3:1 (3:1 T.Drobný 2, M.Drobný) a se Slovanem Poděbrady 2:2 (1:0, Janoušek 2).
Odkazy: rozpisy zápasů, Nymbursko 30.3. ( PDF), 25.3. ( PDF), 10.3. ( PDF), 19.2. ( PDF).
 
 
Stránky jsou optimalizovány pro MS Internet Exlorer 6.0 a uvedeny v těchto vyhledávačích:

    Seznam.cz
^^ nahoru