2003  2004  2005  2006
2007  2008  2009
Stránky obce

OFS Nymburk
  Konečné tabulky podzimní části soutěží 2005/06: žáci a muži  (13.kolo muži: Předhradí - K.Lhota 2:2, poločas 1:2, Drobný 2)
  Žáci: s Ostrou 4:1,  podzimní tabulka   Průběžné tabulky dospělých: 11.kolo,  12.kolo
  Žáci-Chrást Fotbalová střelnice: 2 x 7 gólů vsítila naše družstva
Na domácím hřišti v neděli 23.10. nejprve žáci porazili Chrást 7:1 po poločase 4:0.
Branky: Šimáň 3, dvojčata Finkové Roman a Radek, Růžičková a Bláha po jednom.
Dospělí vyhráli nad Sokolem z Lipníku s čistým kontem 7:0 (2:0, Houdek 2, Mácha 2, Janoušek 2, Andrle).
  Průběžná tabulka dospělých: 10.kolo.
  Fotografie z utkání žáků.

Žáci: s Hořátví 0:1, s Přerovem 5:1 (4:0, Šimáň 4, Svoboda 1)
Průběžné tabulky dospělých: 7.kolo,  8.kolo,  9.kolo

Naše družstva v mistrovských soutěžích
fotbal Žáci bojují ve skupině A okresní soutěže s těmito výsledky: v Tatcích prohra 0:1, s Kam.Zboží 2:0, se Sokolčí 0:10, s Poříčany 1:2 a s Litolí 0:9.
Dospělí po vítězství 4:0 v Kounicích hostili doma mužstvo ze Všechlap. Přes naši územní převahu nedokážeme do poločasu dát gól - naopak soupeř z ojedinělých protiútoků se trefuje hned třikrát! Po přestávce opět náš tlak, ale brankář hostí chytá i ty naše vyložené příležitosti. Hrozivé skóre koriguje brankou Mácha až 5 minut před koncem a upravuje na výsledných 1:3.
Průběžné tabulky žáků a dospělých. Kompletní výsledkový servis okresu mládeže a dospělých.

Výsledkový servis okresu: dospělí   průběžná tabulka
  klikni pro fotogalerii Čtyři remízy v řadě.
V Tatcích 0:0, s Kameňákem a Sadskou B 1:1, a naposledy s béčkem Sokolče stejně jako na jaře 2:2 (poločas 2:2). To jsou výsledky našeho áčka, které doma 11.9. nejprve vedlo brankou Máchy. Hosté vyrovnali a dali góla navrch. Z penalty ještě do poločasu vyrovnal Marek Janoušek. Po přestávce byl vyloučen hráč hostí za oplácení a přes vyložené příležitosti na obou stranách se stav nezměnil. Nervózní konec zápasu byl poznamenám vzájemným slovním napadáním hráčů a diváků, které se naštěstí obešlo bez fyzického násilí.   Výsledkový servis okresu,  tabulka.   Fotografie - proti Sokolči.

Výsledkový servis okresu: dospělí   žáci,    dospělí
  Remíza s Kameňákem sport
První zápas podzimu hrálo áčko doma v neděli na pouť. Po bezbrankovém poločase se dalo do vytrvalého deště a naši borci do soupeře. Několik vyložených šancí likviduje výborný brankář hostí a potvrzuje se "nedáš - dostaneš". Po protiútoku prohráváme s Kamenným Zbožím 0:1. Navzdory počasí stále soupeře tlačíme a po jednom závaru před brankou hostí vyrovnává Štok hlavou na konečných 1:1. Žáci zahajují nový ročník za týden v Tatcích, kam zajíždí i družstvo dospělých. Dorost po několikaleté úspěšné reprezentaci v kraji přerušil činnost pro nedostatek hráčů. Nymburský deník: výsledky dospělých.

Výsledky posledních mistráků sezony na domácím hřišti
klikni pro fotogalerii
Stará garda se účastnila turnaje v Hořátvi - novinová zpráva.
A-mužstvo v sobotu 11.6. remizovalo se Sokolčem B 2:2, když ještě v poločase jsme vedli 2:1. Branky vstřelili Mácha a Pokorný. Fotografie  ze zápasu.
Dorostenci v neděli 12.6. porazili Lysou 4:2 (1:0). Branky našeho družstva: M.Drobný 3, Černý.
Nymburský deník: tabulky dospělých,  kanonýři.
Konečné tabulky sezony 2004/05: A-mužstvo,  dorostenci,  žáci.

klikni pro fotogalerii A-mužstvo podlehlo v sobotu 14.5. fotbalistům z Tatců 1:3. Naši jedinou branku vstřelil Mácha. Žáci měli volno, když jejich soupeř (TJ Chleby) byl ze soutěže vyřazen. Dorostenci hostili v neděli 15.5. Starou Boleslav, s kterou prohráli 2:6 (0:2). V 1.poločase převaha hostů, i když naši hráči měli několik slibných, avšak neproměněných příležitostí z protiútoků. Náš brankář chytil penaltu za svůj faul ve vápně. Po přestávce Michal Drobný přehodil vybíhajícího brankáře hostí a snížil na 1:2. Soupeř ale odpověděl dvěma brankami rychle za sebou a do konce zápasu ještě 2 góly přidal. Poslední slovo měl opět náš Michal Drobný, jehož nepovedená střela prošla přes chybujícího gólmana.        Fotografie  ze zápasu dorostu.
  Výsledky mistrovských utkání
sport Všechna družstva hrála o víkendu 30.4.-1.5. doma.
Žáci nejprve podlehli vysoko Kovanicím 0:8, poté A-mužstvo odvedlo tuto porážku, když nad družstvem dospělých stejného klubu zvítězilo po bezbrankovém poločase dvěma penaltami a pěknou střelou pod břevno 3:0. Branky: Sládek 2, Janoušek. Dorost po výborném výkonu porazil Týnec nad Labem 4:0 (poločas 1:0). Branky: Láska, Drobný, Černý 2. V průběžných tabulkách jsou žáci i A-mužstvo v okresních soutěžích kolem 5.místa, dorost v krajské I.A třídě je na 11.místě.

klikni pro větší foto Výhry na domácím hřišti a turnaj žáků
V sobotu 9.4. nejprve žáci porazili Předhradí 5:0 a poté áčko zdolalo Kounice B 5:1 (3:0). V neděli 10.4. dopoledne zvítězil dorost 3:1 (1:1) v zápase se Sokolem Býchory.
Odpoledne proběhl turnaj fotbalových přípravek za účasti pěti družstev. Konečné pořadí turnaje: 1. Pečky A, 2. Zeleneč A, 3. Kost.Lhota, 4. Zeleneč B, 5. Pečky B.
Fotografie: Matýsek,  K.Lhota,  brankář,  útok,  Tomáš,  fotbalistka,  účastníci.

foto První zápasy jara
Áčko zahájilo doma v sobotu 26.3. vítězným zápasem s Kam.Zbožím 3:1 (1:1), branky: Mácha, Houdek, Sládek. Na Velikonoční neděli 27.3. Dorost porazil doma Velim 2:0 (1:0), branky: Černý, Pavlík. Žáci hráli přátelák s Radimí 2:2 (2:0). K prvnímu mistráku žáci nastoupí v sobotu 9.4. od 14,30 doma proti Předhradí.

Fotbaloví rozhodčí z Nymburska dostali tresty od okresního soudu (převzato dne 22.3. z iDNES.cz)
rozhodčí V.Šulc a J.Lorenc První fotbaloví rozhodčí byli za účast v korupci potrestáni u soudu. Václav Šulc, který řídil nižší soutěže na Nymbursku, byl odsouzen k půlročnímu odnětí svobody s podmínkou na osmnáct měsíců. Jeho kolega Josef Lorenc vyvázl od okresního soudu s desetitisícovou pokutou. Oběma navíc zakázal činnost sudího na dva roky. Stejný trest dostali už dřív od disciplinární komise. Devětašedesátiletý Šulc a čtyřiapadesátiletý Lorenc čelili obvinění, že před dvěma roky přijali úplatek za ovlivnění zápasů v nižších soutěžích na Nymbursku. Lorencův obhájce se na místě odvolal, Šulc se odvolávat nebude.
      Případ rozpoutal fotbalista Radek Váňa z týmu Libice nad Cidlinou. Na podzim 2003 po nich chtěl, aby za úplatu 500 korun ovlivnili fotbalové zápasy v nižší soutěži na Nymbursku.Předání peněz natočil skrytou kamerou reportér České televize, který se vydával za sponzora klubu. Poté všechno odvysílala televize.Ještě koncem roku 2003 korupci řešila disciplinární komise okresního fotbalového svazu Nymburk. Případ se dlouho táhl, desetiměsíční trest paradoxně dostal i Váňa, byť přinesl nejprůkaznější důkazy o korupci ve fotbale. Naopak Český klub fair play při Českém olympijském výboru jeho počínání ocenil činem roku.
      V případu figuruje i třetí rozhodčí, František Křivka, který také od Váni přijal úplatek a rovněž dostal od disciplinárky dvouletý trest zákazu činnosti. Na polici se už přiznal, jeho případ bude soud projednávat zvlášť.
Fotografie: příchod k soudu (V.Šulc a J.Lorenc), vynášení rozsudku,  s advokátem,  po rozsudku,