Aktualizovat
  fotbal

Fotbal '10


Tabulky:
jaro    podzim

 
 

SK Kostelní Lhota, o.s.

2003  2004  2005  2006
2007  2008  2009  2010 
 
Stránky obce
 
OFS Nymburk
zpravodaj:
09-10, 10-11
Aktuální výsledky
 
Sport nymburska
Fotbal živě
 
Videotéka
  odznak z roku 1960 90 let organizovaného sportu v Kostelní Lhotě - kalendář
Podle zápisu řídícího učitele Josefa Červinky do školní kroniky, byla tělocvičná jednota "Sokol" založena v Kostelní Lhotě dne 11. května 1921 po informační přednášce pana okr. tajemníka z Poděbrad Josefa Truhláře "O myšlénce sokolství". Školní dítka cvičící v "Sokole" se následně zúčastnila veřejného cvičení v Sadské dne 10. července 1921 a veřejného cvičení ve Vrbové Lhotě dne 21. srpna 1921.
K tomuto výročí byl vytvořen kalendář s fotografiemi z historie i současnosti kostelnolhotského sportu. Odkaz: měsíční kalendář 2011 (ke stažení formát PDF pro tisk).
 
  Šestnáct bodů na konci podzimu
Plánovaná bilance získaných bodů áčka se naplnila až vítězstvím s Dymokury v posledním podzimním kole. Průběh utkání byl stejný výsledkem i nevalnou úrovní hry jako předtím doma s Krchleby - bezbrankový poločas a konečné vítězství 2:0. „S blížícím se koncem sezony mě osobně začalo chybět trochu toho štěstíčka. Ale i přes počáteční nezdary tým opět předvedl kolektivní hru a nakonec zaslouženě zvítězil,“ uvedl Michal Mácha, náš nejlepší střelec.
M.Mácha, M.Drobný, J.Mácha Kanonýry podzimu jsou Michalové Mácha se 6 a Drobný se 4 góly. Náš brankář Jirka Mácha má na kontě 4 utkání s vychytanou nulou.
Odkazy: konečné tabulky, Nymbursko z 8.11., 15.11.,
komentáře zápasů podzimu.
 
  klikni pro fotogalerii Kostelní Lhota A - Krchleby 2:0
Stejně jako před rokem, tak i letos stejný výsledek s mužstvem ze spodku tabulky. Do branky se úspěšně s další nulou na kontě vrátil po zranění Jirka Mácha. Proti loňsku, kdy jsme měli po podzimu 19 bodů, jich máme po tomto zápase zatím 13. Do konce podzimu zbývá odehrát dvě kola (v Semicích a doma s Dymokury). Podle našeho zástupce v OFS Karla Mašindy je třeba ještě alespoň zisku tří bodů pro klidný spánek během zimní přestávky.
Béčko - Poříčany B 0:0. Dorost - Pátek 8:0 (5:0) - vysoká výhra proti poslednímu družstvu posunuje naše dorostence vzhůru ode dna tabulky.
Odkazy: áčko s Krchleby- foto, video- 1.půlka, 2.půlka, komentáře Nymburska.
 
  K.Lhota A-Poděbrady 0:0 Konečně dvě vítězství dva jedna
Po sérii ostudných porážek přišel příslib lepších výkonů áčka v podobě remízy s Poděbrady. Pak shodně 2:1 porážíme venku Kostomlaty a doma družstvo z čela tabulky Přerov. Odrážíme se tak ode dna ke středu tabulky a to i bodově. Nic na tom němění ani následná prohra s druhým Pátkem. Dobře chytá "náhradní" brankář Balihar. Vykáň - Kostelní Lhota B 4:0, Běrunice-K.Lhota dorost 4:2.
Odkazy: foto s Poděbrady, s Přerovem,
komentáře Nymburska z 27.9., 4.10., 11.10., 18.10., 25.10.
 
  K.Lhota A - Městec 1:5 Dva debakly A-mužstva
Pět gólů v Loučeni a dalších pět doma s Městcem Králové obdrželo naše áčko. Mezitím prohra v Sadské. Výsledkem je propad až na dno tabulky okresního přeboru. Béčko ještě nevyhrálo a je ve IV. třídě poslední. Stejně špatně je na tom i náš dorost. Co na to kormidelníci našeho fotbalu? Slova sekretáře Tomáše Ulrycha: "Soupeře chci za první poločas pochválit, hrál výborný fotbal. Ve druhém dějství jsme se do hry dostali i my, ale vítězství Městce bylo zcela zasloužené."
Odkazy: foto s Městcem, komentáře Nymburska z 6.9., 13.9., 20.9.
 
  klikni pro fotogalerii Kostelní Lhota dorost - Rožďalovice 3:8 (2:4)
Náš dorost, nováček soutěže okresního přeboru, hostil doma silný celek z Rožďalovic, který vede tabulku. Padlo hodně branek a škoda některých chyb našeho brankáře. Výsledek mohl být vyrovnanější.
Áčko porazilo Běrunice 3:0 hattrickem útočníka Michala Drobného, béčko podlehlo Chrástu 2:5.
Odkazy: foto, video, další výsledky, soutěže dospělých - výsledky, komentáře.
 
  Libice-K.Lhota A 3:0 První mistráky podzimu
Béčko uhrálo remízu 1:1 v Hořátvi. Protože žáci nám povyrostli, bylo místo nich přihlášeno družstvo dorostu. Premiéra se jim nevydařila, v Dymokurech dostali desítku. A-mužstvo neuspělo v Libici, když domácí se trefili už po čtyřech minutách. Pak byla lepší Lhota, naši hráči ale neproměnili ani ty vyložené šance. Libice si pak z dvou brejků pojistila vítězství.
"Je to škoda, gólových příležitostí jsme měli na několik zápasů. Když nebudeme své šance proměňovat, nemůžeme čekat lepší výsledek," okomentoval zápas náš sekretář Tomáš Ulrich.
Odkazy: foto s Libicí, další výsledky, rozpis našich zápasů.
 
  Rozlosování ročníku 2010-2011 KFS-Stredočeský
Áčko, béčko a místo žáků dorost - to jsou naše družstva přihlášená do soutěží nymburského okresu. První mužstvo bude hrát okresní přebor, rezerva skupinu A ve IV. třídě a dorost je rozlosován v jednom společném okresní přeboru za účasti 14ti družstev. První zápasy: v sobotu 21.8. hraje áčko v Libici a dorost v Dymokurech, v neděli 22.8. zajíždí béčko do Hořátve.
Odkazy: rozlosování podzimu, přípravný zápas proti Polabanu 3:5 (2:2).
 
  fotbal
Poslední zápasy jara a konečné tabulky ročníku 2009-2010
Obě naše dospělá družstva vyhrála venku 2:0. Áčko v Krchlebích a béčko v Tatcích. Statisticky nejúspěšnějšími hráči áčka jsou bratři Máchové - útočník Michal dal 9 branek a brankář Jirka vychytal 6 zápasů s nulou.
Odkazy: konečné tabulky, Nymbursko - komentáře zápasů áčka.
 
  K.Lhota B - Stará Lysá 0:2 (0:1)
klikni pro fotogalerii Další soupeř na našem hřišti, aspirující o postup, tentokráte ze skupiny A čtvrté třídy. Zbytečně nervózní a místy příliš tvrdý zápas, ve kterém měli hosté většinou hru pod kontrolou. Z našeho mužstva lze pochválit brankáře, který zabránil ještě větší prohře. Někteří domácí fanoušci, zklamaní průběhem utkání, přešli na sousední volejbalové hřiště, kde naše ženy hrály mistrák okresního přeboru se Sadskou. Naše fotbalové béčko si ale celkově vedlo v tomto ročníku velmi dobře, o čemž svědčí páté místo v tabulce. Poslední utkání sezony se hraje v Tatcích.
Odkazy: foto, video.
 
  Kostelní Lhota v Loučeni 1:1 a s Přerovem nad Labem 3:1
klikni pro fotogalerii Naši fotbalisté si vyšlápli na favority v okresním přeboru. Nejprve brali bod Loučeni na jejím hřišti a pak doma v rušném zápase definitivně pohřbili postupové naděje Přerova. Toto utkání bylo dlouho nerozhodnuto. Nejprve neproměnil desítku náš Sládek. Pak sice brankou Ulrycha jsme vedli, ale hosté do poločasu srovnali na 1:1 z penalty. V druhé půli nás Přerov, někdy i za pomoci sudího, přitlačil k naší bráně. Tu však skvěle bránil náš gólman Jirka Mácha. Jeho bratr Michal hrozil soupeři rychlými protiútoky a po rohovém kopu se konečně trefil! Další pojistku na 3:1 přidal nádhernou hlavičkou Láska. Naše áčko tak dopomohlo Poříčanům k postupu. My obsazujeme 6. příčku. Poslední kolo hrajeme v Krchlebích.
Odkazy: foto, video
Články Nymburska: 12.4., 19.4., 26.4., 10.5., 17.5., 24.5., 31.5., 7.6., 14.6.,
 
  klikni pro fotogalerii Žáci - Přerov nad Labem 11:0 (4:0)
V posledním utkání skupiny A okresní soutěže měli naši žáci velkou převahu a přesvědčivě zvítězili. Obsazují 2. místo tabulky pouhé 4 body za vítěznou Starou Lysou.
Odkazy: foto, video, články Nymburska - 27.4., 27.4.,
 
  fotbal Kostelní Lhota A - Dymokury A 1:3
Libice - Kostelní Lhota A 2:3

V prvním zápase proti soupeři, který byl tabulkově horší, jsme byli na domácím hřišti favority. Papírové předpoklady se však nevyplnily a po půlce prohráváme 0:3. Po přestávce už pouze zaznamenáváme čestný gól. Hrdinou zápasu v Libici byl náš brankář Jirka Mácha, který vychytal naše vítězství. Příští zápas hraje áčko doma v sobotu 10.4. od 16,30 s posledními Kounicemi.
Béčko hraje první zápas v neděli 11.4. ve Stratově, žáci začínají v neděli 18.4. v Poříčanech.
Odkazy: rozpisy zápasů, články Nymburska - 29.3. a 5.4.
 
 
Stránky jsou optimalizovány pro MS Internet Exlorer 6.0 a uvedeny v těchto vyhledávačích:

    Seznam.cz
^^ nahoru