B-mužstvo
Dorost
dorost na facebooku acebook
  M.Mácha-Telipský-J.Mácha Střelci a brankáři okresu po podzimu 2011
Michal Mácha s 8 a Telipský se 7 góly jsou našimi nejlepšími střelci. Bratr Michala Jirka Mácha je třetím brankářem okresu se 3 zápasy s vychytanou nulou.
Odkaz: střelci a brankáři okresního přeboru.

áčko-klikni pro fotogalerii dorost-klikni pro fotogalerii
Úspěšné poslední kolo fotbalového podzimu
Dopoledne, v sobotu 19. listopadu, náš dorost konečně vyhrál. Soupeře ze Strak porazil výrazným skóre 5:1, když všechny góly padly již v prním poločase. Odpoledne pak áčko přehrálo béčko Bohemky z Poděbrad 2:0 (0:0). V neděli naše béčko hrálo s Chrástem 1:1 (0:0).
Odkazy: dorost-foto, video, áčko-foto, video#1, video#2,
tabulky-áčko, béčko, dorost, komentáře Nymburska z 15.11. a 22.11.

Chybí bod do vedení v okresním přeboru
střelec Telipský Po čtvrthodině to bylo doma 5.11. v sobotu s Pátkem 0:2. Náš šutér Telipský ale následujícím hattrickem zajistil důležité tři body v boji o čelo tabulky. Své pocity z utkání popsal náš útočník Michal Drobný: "Byl to kvalitní tvrdý fotbal nahoru - dolů. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme nula dva. Výhru zařídil navrátilec Telipský třemi brankami. Úvod jsme sice zaspali, ale stále jsme bojovali a věřili, že to dokážeme obrátit. Pátek byl kvalitní soupeř." Branky: 45., 55. a 77. Telipský - 13. Lukáš Svoboda, 15. Bulíř. Poločas: 1:2. Kost. Lhota: Ostřížek - Láska, Pokorný, Beránek, Andrle - Telipský, Sládek, T. Drobný, M. Mácha (87. Ulrich), Černý (74. M. Bláha), M. Drobný (77. Kvíz).
Odkazy: výsledky a průběžná tabulka, Nymbursko, pro pamětníky video Sparta-Slavie 1959.

Po 10. kole OP se čelo tabulky napínavě vyrovnalo
míč Naše áčko hrálo v Nymburce s tamní rezervou, ovšem vydatně posílenou o hráče jejich áčka. Naši podali bojovný výkon a až v závěru utkání těsně podlehli 2:3, když vítěznou branku dali domácí z penalty. "Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání. Soupeř předvádí pěknou kombinační hru, přesto jsme si vytvořili několik gólových příležitostí. Z toho jsme v první půli vytěžili jen jeden gól. Do druhého dějství jsme vstoupili ve větším tempu a výsledkem toho bylo vyrovnání Telipského z trestného kopu. Další šance jsme ale neproměnili, naopak soupeř strhl vítězství na svoji stranu," uvedl náš kapitán Tomáš Andrle.
Úspěch zaznamenalo naše béčko, které vyhrálo v Kounicích 3:2.
Výsledky a průběžné tabulky: áčko, béčko, Nymbursko.

klikni pro fotogalerii Áčko 2:0 a béčko 4:2 porážejí doma stejná družstva Slovanu Poděbrady
"Utkání jsme měli pevně v rukách, naše vítězství je zasloužené. Ve druhém poločase jsme natěšeného diváka asi zklamali," řekl k utkání vedoucí našeho A-mužstva Petr Láska. Branky: 25. Telipský (z PK), 40. Černý. Naše sestava: J. Mácha - Láska, Pokorný, Beránek, Andrle - Telipský, M. Bláha (60. Richter), Sládek, T. Drobný (78. Kvíz) - Černý, M. Mácha (85. L. Bláha). Dorost měl volno.
Zápas béčka: foto, video, výsledky a průběžné tabulky.
Opilý sudí v OP Kolín.

vydařený víkend Výhry áčka v Semicích 6:3 a béčka v Přerově 4:1
Proti minulému týdnu zásadní výkonnostní obrat, když obě naše mužstva přivezla z hřišť soupeřů plný počet bodů. Dorost stále s nulovým ziskem.
Dosavadní výsledky a průběžné tabulky: áčko, béčko, dorost, Nymbursko.

černý víkend Výsledky 7. kola a průběžné tabulky
Nevydařený fotbalový víkend pro naše družstva. Všichni prohráli a celkem 14 gólů na našem kontě. Áčko prohrálo v Libici 3:0, dorost dostal osmičku od vedoucího OP v Městci. Pouze béčko si dalo čestný gól v Sokolči, kde prohrálo s jejich béčkem 3:1.
"V neúplné sestavě to bylo z naší strany nic moc, záloha nehrála, ale výsledek neodpovídá dění na hřišti", omlouval neúspěch áčka náš sekretář Tomáš Ulrych.
Odkaz: výsledky a průběžné tabulky.

Odstartovaly podzimní mistrovské soutěže
míč Áčko má v tabulce po třech kolech záznam 1-1-1 v počtu výhra-remíza-prohra.
Krchleby - K. Lhota 4:1
Domácí fotbalisté byli lepším týmem. Dokázali dobře bránit a rychle přecházet do protiútoků. "V přípravě se nám dařilo, ale tímto výkonem i výsledkem jsem zklamaný," hlesl krátce náš sekretář Tomáš Ulrich.
Kostelní Lhota - Sadská B 3:0
Kostelce stačil průměrný výkon a zaslouženě zvítězila. Sadská toho moc nepředvedla. "Minulý týden se na nás zřejmě projevila náročná letní příprava. Poté, co jsme si vše navzájem vyříkali, se naplno ukázala síla našeho týmu. Škoda, že jsem nemohl spoluhráčům pomoci," ulevil si po zápase náš kanonýr Michal Mácha.
Loučeň - Kostelní Lhota 0:0
"V prvním poločase jsme byli Loučeni minimálně vyrovnaným soupeřem, ve druhé půli domácí více chtěli, byli lepší. Remízu bereme," řekl náš předseda Jaroslav Pavlík.
Béčko i dorost zatím bez výhry. Nymbursko z 29.8., 5.9., 12.9.

klikni pro fotogalerii Poslední přípravný zápas
Sehrálo áčko s Kostelcem nad Černými lesy dne 21.8. před zahájením nového ročníku okresního přeboru. Po bezbrankovém poločase, kdy náš Láska kopl penaltu pouze do tyče, dali naši střelci tři góly - výsledek 3:0.
Odkazy: foto, video.

klikni pro fotogalerii Přátelská utkání
Během přípravy na podzimní mistráky se utkalo naše áčko v Nymburce s Polabanem a uhrálo pěkny výsledek, když soupeře zdolalo 5:3.
V rámci oslav 90 let sportu v obci bylo sehráno utkání naší gardy s děvčaty Dukly Praha. Naši borci vyhráli 5:2.
Odkazy: s Polabanem- Nymbursko, s Duklou- foto, video.

tabulky Závěrečný účet ročníku 2010-11 a rozpis mistráků podzimu
Konečné postavení našich družstev v soutěžích okresu Nymburk je následující: áčko šesté, béčko deváté a dorost 14. místo. Všechna naše družstva budou i v novém ročníku hrát stejné soutěže. Áčko a dorost okresní přebor, béčko IV. třídu.
Odkazy: tabulky 2010-11, rozpis utkání podzimu 2011.

vyloučení Utkání se Sadskou B se dohrávalo na disciplinárce
Největší pálku dostal za červenou kartu a následné nesportovní chování (mimo jiné rozkopání rohového praporku - video z utkání) hráč Sadské Lugmajer a to 8 měsíců nepodmíněně! Pomezní Nedbal 2 měsíce a vedoucí družstva Dvořák 3 týdny - oba rovněž ze Sadské a nepodmíněně.
Odkaz: nepodmíněné tresty.

Kostelní Lhota A-Sadská B 2:1 (0:1)
klikni pro fotogalerii Áčko na jaře ještě neprohrálo. Porazilo Libici 3:2, v Rožďalovicích se hrálo bez branek a po výborném výkonu vítězství proti druhému družstvu tabulky Loučeni 3:1. Před zahájením utkání se Sadskou bylo vzpomenuto minutou ticha na paní Kuchařovou, velkou příznivkyni našeho fotbalu. Její syn Václav, náš odchovanec, hrál první ligu a jako aktivní hráč končil v Hradci Králové.
V záhumenkovém derby proti outsiderovi se nám ze začátku moc nedařilo, soupeř dal rychlého góla a tak skončil i první poločas. Po přestávce byl vyloučen hráč Sadské a proti oslabenému soupeři jsme nakonec zápas otočili v náš prospěch. Nervózní utkání plné faulů. Branky Ulrich a Láska. Příští kolo jedeme do Městce, který vede tabulku.
Z utkání se Sadskou: foto, video, okresní výsledky, šlágr kola.

Kostelní Lhota s Polabanem Nymburk B 3:1, dorost poráží Rožďalovice 12:10
míč Předzvěstí dobrých výkonů našich fotbalistů je vítězství 3:1 v přípravném zápase s družstvem první bé třídy Polabanem Nymburk. Náš dorost má již za sebou dvě kola okresního přeboru: doma prohrál s Dymokury 0:3 a přestřelka v Rožďalovicích skončila vysokým skóre 12:10 pro naše barvy (poločas 5:5).
Áčko zahajuje okresní přebor v sobotu 26.3. doma od 15 hodin s Libicí. Béčko hraje rovněž doma od 15 hodin s Hořátví, ale až v neděli 27.3., kdy také hraje doma náš dorost s Loučení, avšak již dopoledne od 10 hodin.
Odkazy: přátelák s Polabanem, soutěže startují, rozlosování - áčko, béčko, dorost.