Aktualizovat
  volejbal

 Volejbal

      Historie
    Josef Musil Herní animace
 
SK Kostelní Lhota
 
Zimní soustředění:  2000  2001  2002  2003  2004  2006  2007  2009 
Soutěže a turnaje:  2002   2003   2004
2005   2006  2007  2008  2009 
Výsledkové tabulky:   jaro,    podzim
 

stránky obce
 
OVS Nymburk
Stč. volejbalový svaz
Český volejbalový svaz
Volejbal.idnes.cz
Sokol Nusle
  koule 2.ročník turnaje "Vánoční koule"
Uspořádali jsme dne 26.12. na 2.svátek vánoční v pečeské hale. Pořadí družstev: 1.Poděbrady, 2.Kostelní Lhota, 3.Všechlapy, 4.Písková Lhota.
Další foto: zraněný Houďas, celkový pohled, bráníme Poděbrady, smeče Peťana a Zápy, Sup útočí, Vráťa do pásky, středem, proti jednobloku, proti dvojbloku, podání, 6 na 6.
Herní animace: podání Peťana, Čerdy ml., Zápa smečuje, a blokuje, Sup útočí.
 
  Volejbalisté přezimují na 4.místě, když mají zápas k dobru. Ženy jsou také čtvrté. Podzimní tabulky.
 
  foto Volejbalisté ukončili podzim vítězně.
Ve Všechlapech již prohrávali 0:2, ale zápas otočili ve svůj prospěch 3:2 na sety. Poslední zápas podzimu s Poříčany znamenal naše jasné vítězství 3:0.
Průběžné tabulky: muži, ženy. Fotografie ze zápasů: ve Všechlapech, Peťan,
v Poříčanech, po zápase, švihák David.
V sobotu 18.10. byla na volejbalovém hřišti brigáda, při které se položila dlažba v novém přístřešku a betonoval se základ pro budoucí obezdění původního zastřešení. Dlažbu dodal náš sponzor Končák Jiří ( www.jirikoncak.cz ).
Fotografie: pokládání  obrubníků, základ, začínáme v rohu, poslední kousek, je hotovo.
 
  Výsledky mistrovských zápasů
Volejbalisté úvodní zápas podzimu doma s Lysou vyhráli 3:1, venku podlehli Městci Králové 0:3.
Foto, tabulka. Příští domácí zápasy: pátek 19.9. od 17 hodin ženy proti Lysé B, sobota 20.9. od 10 hodin muži proti Milovicím. Rozpis zápasů: muži, ženy.
 
  klikni pro větší foto Kostelnolhotská pouť
V sobotu 16.8. pořádán 34.pouťový volejbalový turnaj, který vyhrály Poděbrady. Další pořadí družstev: 2.SKP Nymburk, 3.Kolín, 4.Husiti Slaný, 5.Sadská, 6.Č.Brod, 7.Kost.Lhota, 8.Písk.Lhota.     Naši hráči nastoupili v nových dresech.
Další fotografie:    Sadská-K.Lhota,   Poděbrady-Sadská
Houďas útočí, 17:14, rozhodčí, Kolín-Nymburk, Husiti Slaný, po turnaji.
 
  foto Vítězství v Pečkách a v Pískové Lhotě
Kostelní Lhota zvítězila v sobotu 19.7. na velmi silně obsazeném turnaji smíšených družstev na volejbalových kurtech Spartaku Pečky. Naše sestava.
Naši hráči také vyhráli turnaj v plážovém volejbale trojic dva plus jedna, který se konal 28.6. v Pískovce:
diváci, malá divačka losování, smeč, rozhodčí, na pláži, před finále, z finále-1, z finále-2, porada, účastníci, vítězové.
 
  Triatlon
V sobotu 5.7. uspořádali volejbalisté tradiční již 6.ročník cyrilo-metodějského triatlonu. Nepříznivé počasí se podepsalo na malé účasti startujících. Zvítězil již podruhé Michal Drobný v čase 6:35 (poprvé vyhrál
v roce 2001). Železnou lhoťačkou pro rok 2003 byla vyhlášena dlouholetá rozhodčí tohoto závodu
Eva Krátká. Fotografie: předání cen železňákovi, železňačce, vítězové.
 
  volejbal Volejbalisté ukončili soutěže okresního přeboru
Muži se umístili na 3.místě, ženy A jsou desáté a béčko deváté. Konečné tabulky.
 
  Magda smečuje Volejbalový turnaj žen
20.ročník femina turnaje proběhl pod názvem "O putovního chlapa". Konečné pořadí družstev: 1.ZŠ Kateřinky, 2.Lysá, 3.Kost.Lhota, 4.Písk.Lhota, 5.Pečky, 6.Sadská. Další fotografie: Písk.Lhota-Kateřinky, obrana Peček, Sadská-Lysá,
Kateřinky s chlapem, smečují: Magda, Zuzka, Irča.
Reportáž z turnaje točila Česká televize. Vysíláno bylo v rámci pořadu "Vaše hřiště", který popisuje neopakovatelnou atmosféru okresních derby zápasů a soutěží, o nichž možná ani nevíte, že existují.
 
  Úspěšné mistrovské zápasy mužů
Volejbalisté hráli dvojzápas v Milovicích a dvakrát jasně zvítězili 3:0. Naše družstvo nastoupilo v sestavě: nahrávač J.Čerych st., univerzál L.Martínek, blokaři J.Čerych ml., P.Popovský, smečaři L.Staněk, D.Pecháček. Volejbalisté jsou před posledním kolem, které sehrají v Č.Brodě, na 3.místě (za Č.Brodem a Městcem Králové). Ženy hrají doma - áčko v pátek od 18,00 hodin se Sp.Pečky, béčko v sobotu od 10,00 hodin se Sadskou.
 
  volejbal Volejbalisté bez zraněných opor Martina Houdka a Michala Prokopa prohráli v neděli 25.5. doma s Městcem Králové 1:3, když nezvládli koncovky prohraných setů. Ve druhém setu jsme měli na soupeře dokonce tři setboly a nakonec ho prohráli 28:30. Další sety 22:25, 25:20, 22:25. Fotografie z utkání: naše sestava, Libreto podává, přijímá a smečuje, nahrávka, smeče Lukyho, Peťana, Jirky, clona, blok, obrana, 1.time, 2.time, 3.set, prohra 28:30. Další zápasy hrají muži i ženy A a B venku.  
  Volejbalový oddíl zahajuje jarní část soutěže dvojutkáním žen v sobotu 26.4. od 10,00 hodin na domácím hřišti. Áčko proti Sadské, béčko s Pískovou Lhotou.
Muži hrají první zápas 1.5. v Městci Králové. Rozpis zápasů: muži,  ženy.
 
 
 
Stránky jsou optimalizovány pro MS Internet Exlorer 6.0 a uvedeny v těchto vyhledávačích:

    Seznam.cz
^^ nahoru