Volejbal.idnes.cz
Sokol Nusle
ME 2005
  volejbal Kostelní Lhota v čele
Okresní volejbalový svaz Nymburk vydal tabulky po podzimní části okresních soutěží ročníku 2005/06. Naše družstvo mužů je na prvním místě pouze s jednou porážkou.
Odkazy: článek v Nymburském deníku s tabulkami mužů a žen, tabulka OP mužů.

volejbal Dvě vítězství na závěr podzimu.
Nejprve jasně porážíme Loučeň na jejich hřišti 3:0 (25:20, 25:17, 25:12). Doma proti Městci Králové již vedeme 2:0, pak třetí set po dramatické koncovce těsně prohráváme. To nás poznamenalo v další části hry a soupeř vyrovnává na 2:2. Rozhodující zkrácený set již opět pro nás a tím i celý zápas vyhráváme po pětisetovém boji 3:2 (25:19, 25:21, 24:26, 20:25, 15:11).
Naše sestava: nahrávač L.Martínek s blokařem M.Pelantem,  univerzál L.Staněk (s míčem),
smečaři: T.Čerych,  M.Houdek,  P.Židů, a druhý blokař J.Čerych ml. Vedoucí družstva: Zd.Martínek.

volejbal První prohra a další výhra.
Na hřišti v Nymburce nedokážeme proti zkušenému družstvu MAVE zahrát - už to vypadá na nějaký psichycký blok, nebo co. Navíc oba naši nahrávači jsou mimo Česko a přičteme-li tradiční nepřízeň nymburkého rozhodčího, po odevzdaném výkonu poprvé pociťujeme hořkost porážky 0:3.
Vše si vynahrazujeme v dalším zápase doma proti Milovicím. Již s oběma nahrávači a ve skoro kompletní základní sestavě (chybí Martin Pelant) vítězíme bez ztráty setu 3:0 (25:18, 25:16, 25:22). Dobrý výkon bez (skoro) zbytečného rozčilování podal Jirka Čerych mladší na postu blokaře.

smeč Stále bez porážky
V Přerově nejprve snadno vedeme 2:0 na sety, třetí ale nesoustředěnou hrou darujeme soupeři. Další hra opět pro nás a konečné vítězství našeho družstva 3:1.
Domácí derby proti Pečkám jsme vyhráli 3:0 (25:22,25:21,26:24). Jasné vítězství ale nemělo tak jednoznačný průběh. Tradičně ve třetím setu se nám nedařilo, když jsme již prohrávali 22:24 na míče. Zvýšenou bojovností a riskantním podáním docilujeme šňůry 4 bodů a dramatická koncovka je naše.

volejbal Do nové sezóny s vítězstvím.
První zápas nového ročníku 2005/06 jsme zahájili doma bez zraněného Houdka proti družstvu ze Všechlap. Po dva sety jsme stále vedli a nepustili soupeře k vážnějšímu odporu. Ve třetím setu polevujeme ve výkonu a soupeř až do koncovky méně chybuje a vede. Hrozbu ztráty tohoto setu odvracíme zlepšeným podáním, dotahujeme na 23:23, vyhráváme ho a tím celý zápas 3:0
(boty v setech 25:16, 25:17, 25:23). K dalšímu zápasu zajíždímě v sobotu do Přerova.

smeč Zpráva z 36. pouťového turnaje
Početná účast 13-ti středočeských mužstev způsobila, že turnaj se dohrával do pozdního odpoledne. Konečné pořadí: 1.Kolín, 2.Nymburk, 3.Poděbrady, 4.Robert-EK, 5.Kostelní Lhota, 6.Kompresory B, 7.-9.Slaný, Kompresory A, Sadská,
10.-12.Big-L, Studeněves, Č.Brod, 13.Všechlapy. Domácí Kost.Lhotě scházelo získat pouze 1 set proti Poděbradům, aby postoupila do finálové skupiny (1.set prohrán těsně 24:25). V boji Kolína s Nymburkem o prvenství po nerozhodném stavu 1:1 na sety se hrála zkrácená hra do 15-ti bodů. Za stavu 6:5 pro Kolín se spustila průtrž mračen, která učinila hřiště nezpůsobilé další hry. Dohrálo se "stříháním", ve kterém byl konečný stav 15:13 pro Kolín. Vítěz turnaje získal jako 1.cenu volejbalový míč, podepsaný hráči reprezentačního mužstva ČR.    Fotografie z turnaje.

klikni pro větší obrázek Pozvánka na pouťový turnaj Kostelní Lhoty
ve volejbale mužů.

36. ročník turnaje se koná v sobotu 20. srpna
na dvou kurtech u fotbalového hřiště. Přihlášky na turnaj
v 8,30 hodin v den a v místě konání. Zápisné 300,- Kč
za družstvo. První čtyři družstva obdrží hodnotné věcné ceny. Večer na hřišti pouťová zábava.

volejbal Volejbaloví reprezentanti ČR v Nymburce.
Pod vedním nového trenéra z Francie absolvovali naši reprezentanti přípravu na ME v nymburském Sportovním centru včetně přípravných mezistátních zápasů s Ukrajinou. První přátelák jsme vyhráli 3:1 (25:23, 23:25, 25:20, 25:21).
Fotografie z utkání: TV rozhovor,   nový trenér,   naše sestava,   smeč Lébla,
v poli,   timeout,   po 1.setu,   obrana,   útok. Rozhovory s: trenérem,   kapitánem.

8. ročník Cyrilo-metodějského triatlonu
Tradiční "železňák" vyšel na úterý 5.7., avšak počasí vůbec nevyšlo. Horší už to snad být nemůže a tak za rok čekáme azúro! Přes slejvák a zimu byla ucházející účat hlavně mládeže a to je příslib do budoucna. V kategorii juniorů zvítězil David Koštíř časem 7:37, v mládeži do 15ti let byl nejlepší Michal Štembera (7:45). Další pořadí: Patrik Brejla (7:47), Ondřej Štembera (7:58) a David Janouš (10:52).
Fotografie: vítězové,  účastníci.

volejbal Turnaj smíšenek vyhrály Poděbrady
První turnaj smíšenek se hrál v Kostelní Lhotě dne 18.6. za podmínky alespoň dvou hráček v družstvu. Konečné pořadí:  1. Poděbrady,   2. K.Lhota A,   3. K.Lhota B. Hrálo se za pěkného počasí. Stínem turnaje bylo zranění Helči, hráčky družstva Kostelní Lhoty B. Fotografie z turnaje.

míč Těsné vítězství, prohra a nakonec jasná výhra.
Milovice těsně porážíme 3:2 a pak s novou posilou Jirkou Wellemínem na smeči sice vyhráváme první set proti Poříčanům celkem jasně 25:22. Pak se hra obrací, další dva sety darujeme soupeři a v posledním setu po boji v koncovce prohráváme 27:29 a celý zápas 1:3 na sety.
Konec dobrý, včechno dobré. Poslední utkání sezony přesvědčivě vítězíme ve Všechlapech 3:0, když všichni naši hráči podaly výborný výkon a hráli uvolněně. Zvlášť se dařilo
Martinu Pelantovi, který hrál nejen dobře na síti, ale soupeře drtil smečovaným podáním.
Novinová zpráva: Nymburský deník.     Konečná tabulka  ročníku 2004/05.   Fotografie  z ukončení sezony.

smíšenky smíšenky
POZVÁNKA NA TURNAJ

zveme Vás na 1. ročník turnaje smíšenek čtyři plus dvě, který se koná
v sobotu 18. června 2005 od 10,00 hodin
na kurtech u fotbalového hřiště

Výsledky dalších mistrovských zápasů našeho družstva
Ve dvou zápasech, s VK Loučeň A i proti SK Městec Králové shodně soupeři podléháme 1:3, i když první sety vždy lehce vyhráváme. Pak těžko pochopitelnými vlastními chybami zápasy soupeřům darujeme.
Obrat nastal až v utkání proti Přerovu. I když v nekompeltní sestavě (vypomoci musel i volejbalový důchodce Göttler - s číslem 6), konečně vítězíme 3:2 na sety (míče v setech: 25:16, 20:25, 23:25, 25:8, 15:10). První set jasně v náš prospěch, pak ale soupeř vyrovnává a přidává set navrh. Hrozí opakování scénáře z předchozích dvou prohraných utkání. V dalším setu ale zlepšujeme naši hru a i zásluhou dobrého podání povolujeme soupeři pouze 8 bodů! V rozhodujícím pátém setu obětavou hrou stále vedeme a v koncovce již nedáváme soupeři šanci. Výborně utkání rozhodoval Jirka Dvořák.

smeč Těsná prohra a vítězství
Do Peček jsme odjeli nekompletní a přesto jsme celý zápas měli set navrh, soupeř však vždy vyrovnal. V pátém rozhodujícím setu v koncovce naši smečaři dvakrát chybovali a tento set prohráváme 14:16 na míče a celý zápas pak 2:3 na sety.
Druhý den na domácím hřišti již v nejsilnější sestavě i s uzdraveným smečařem Tomášem Čerychem porážíme jasně soupeře Sokol Loučeň 3:0 (25:17, 25:8, 25:14). Dobře zahrála naše nová posila - hospodský restaurace Bohemia Petr Židů, který se lepší zápas od zápasu.

sport První mistrák jara
Na 4.místě přezimovali volejbalisté v tabulce okresního přeboru. Po prvním zápase jara si připsali další bod, když doma podlehli nejtěsnějším rozdílem 2:3 na sety Českému Brodu z druhého místa tabulky. Naši hráči v zápase vedli 1:0 a 2:1, ale soupeř vždy vyrovnal a v rozhodujícím pátém setu nás porazil v poměru míčů 15:11.
Naše volejbalisty v letošním roce posílili dva hráči: Martin Pelant z Nymburka a Petr Židů - nový hospodský kostelnolhotské restaurace Bohemia.
Fotografie z utkání:  naši hráči,  rozehra,  podání,  stav 1:1.

klikni pro fotogalerii
Nymburk - Mladá Boleslav 0:3, 0:3
Na zimní období jsme povolili hostování našeho hráče Martina Houdka do Nymburka. Za družstvo mužů tam nastupuje v krajském přeboru I.třídy s dresem číslo 8. Ve dvojzápase v domácím prostředí dne 22.1. prohrál Nymburk dvakrát 0:3 a náš odchovanec hrál v základní sestavě celkem dobře. Až ve třetím setu druhého zápasu byl střídán.
                     Fotografie  z druhého zápasu.           Výsledky a tabulka  2004/05.

Stránky jsou optimalizovány pro MS Internet Exlorer 6.0 a uvedeny v těchto vyhledávačích: