Rozpisy mistr.zápasů:  jaro    podzim Výsledkové tabulky:   jaro    podzim

KP II.tř.: výsledky
a průběžná tabulka

klikni pro fotogalerii Poslední dvojzápas podzimu:
Kostelní Lhota - K.Hora: 0:3 (-18,-15,-15), 0:3 (-18,-19,-15)

V tomto zápase nemohli nastoupit blokař Sony a nahrávač Chuck, kteří již hostovali první zápas v krajské jedničce za celek Nymburka. Takto oslabeni jsme proti méně chybujícímu soupeři neměli moc šancí a to hlavně z důvodu našeho katastrofálního příjmu podání. Protože ale celek Sedlčan také nevyhrál, máme před posledním celkem tabulky náskok dvou bodů. Jako nováček náročné krajské soutěže jsme si nevedli špatně a tři vítězství jsou dobrým základem do jarních bojů. Veříme v lepší výsledky hlavně v utkáních na domácím hřišti. Po tomto zápase jsme se rozloučili s letošním mistrovským volejbalem společným posezením na hřišti u grilu a udírny a dokonce i s borůvkovými knedlíky, které vyrobila obětavá Kačaba (fotogalerie).
Odkazy: foto, video, průběžná tabulka.

míč Nevydařené zápasy se žlutou kartou:
Vlašim - Kostelní Lhota: 3:0 (23,15,20), 3:0 (21,20,16)

Ve skoro kompletní sestavě jsme odjeli do Vlašimi. Vždy dva sety v obou zápasech byly vyrovnané až do koncovky, ve kterých se nám ale nedařilo. Navíc rozhodčí v prvním zápase právě v těch rozhodujících koncovkách několikrát nepřesně rozhodl ve prospěch domácích. Po protestech našich hráčů obdržel žlutou kartu za hrubé chování náš Martin Houdek. Před druhým zápasem se rozhodčímu omluvil a dohrávalo se již v klidné atmosféře.
Odkazy: průběžná tabulka.

klikni pro fotogalerii Dvě prohry s vedoucím celkem tabulky:
Kostelní Lhota - Poděbrady:
  0:3 (-19,-15,-18),  0:3 (-21,-16,-15)

Jako moucha v pavoučí síti měli naši hráči především psychicky svázány ruce v derby se sousedem z Poděbrad. Také vcelku pěkná návštěva nás spíše srážela s vědomím odpovědnosti předvést doma co nejlepší výkon. No a čím víc se chce, .....

klikni pro fotogalerii Jedno vítězství ve Zruči nad Sázavou.
První set prohráváme, když se seznamujeme s prostředím. Vyrovnané utkání pak dospělo do pátého rozhodujícího setu, ve kterém jsme lepší v koncovce a vítězíme 3:2. Ve druhém utkání velký boj v prvním a zvláště ve druhém setu, který prohráváme těsně v koncovce 27:29, když odvracíme pět setbolů. Pak jasně získáváme třetí set 25:17, ale to je z naší strany vše. Další set je soupeř lepší a druhé utkání vítězí 3:1.
Jedna výhra na hřišti soupeře je ale velmi důležitá a posouvá nás v průběžné tabulce na šesté místo. Příští utkání hostíme doma celek sousedních Poděbrad. Přijďte nás povzbudit v tomto derby!

naše základní sestava v Sedlčanech - klikni pro větší obrázek První vítězství v krajském přeboru !
Povltavské Mlékárny Sedlčany - Kostelní Lhota:
  0:3 (-21,-12,-19),  1:3 (18,-24,-20,-21)

Za nejvzdálenějším soupeřem v kraji jsme vyrazili v sobotu 9. září ještě bez Libreta a Chucka, ale již s univerzálem Fíďou. Ten uklidnil svými zkušenostmi naše družstvo a bylo to znát na výkonu i bojovnosti ostatních hráčů. První zápas získáváme jednoznačně za necelou hodinu bez ztráty setu. Druhé utkání nezačalo pro nás dobře, první set prohráváme a ve druhém musíme bojovat až do konce ale těsně ho získáváme. Další vývoj zápasu již máme pod kontrolou a odvážíme si domů z obou zápasů plný počet bodů.
Odkazy: naše základní sestava,  průběžná tabulka.

klikni pro fotogalerii První mistráky v krajské soutěži.
V kraji se hraje formou dvouzápasů se stejným soupeřem v jeden den. První kolo jsme sehráli v Kolíně a nezískali ani set - soupeř byl nad naše síly. Další dva zápasy doma s Týncem n/S skončili sice steným výsledkem v náš neprospěch, ale tentokrát bylo utkání vyrovnané. Třetí set prvního utkání jsme prohráli těsně v koncovce 24:26. Ve druhém zápase jsme začali výborně a první set již vedli o 10 bodů. Nepochopitelnými chybami jsme tento již vyhraný set přenechali soupeři 24:26. To poznamenalo další průběh utkání. Hráči děkují za podporu domácímu publiku a doufáme ve zlepšené výkony našeho družstva v nelehké krajské soutěži. Příští dvě soboty hrajeme venku v Sedlčanech a ve Zruči n/S.
Odkazy:  průběžná tabulka,  fotografie z utkání s Týncem.

Průběh a výsledky pouťového turnaje, fotografie.
Turnaj proběhl za pěkného počasí při účasti 9ti družstev, rozdělených do dvou základních skupi. Naši hráči prohráli ve skupině pouze s Poděbrady a o třetí místo se utkali s Lysou. Po prvním vyhraném setu se projevila větší únava našeho družstva, soupeř vyrovnal a boj o 3. místo vyhrál.
Konečné pořadí turnaje: 1.SKP Nymburk,  2.Poděbrady,  3.Lysá,  4.Kost.Lhota, 5.-6.Všechlapy a Č.Brod, 7.-8. Studeněves a ŠOK Sadská, 9.Praha DC.
Fotogalerie od vítězů turnaje: SKP Nymburk, trenér Pankiv.

turnaj Pozvánka na 37. ročník pouťového turnaje
Kostelní Lhoty.

Koná se v sobotu 19. srpna na dvou kurtech u fotbalového hřiště. Přihlášky na turnaj v 8,30 hodin v den a v místě konání. Zápisné 300,- Kč za družstvo.
První čtyři družstva obdrží hodnotné věcné ceny. Hospůdka na hřišti bude připravena účastníky nasytit i napojit. Večer na hřišti pouťová zábava.

klikni pro větší obrázek Postup do kraje po třiceti letech.
Po získání přeborníka okresu jsme uspěli i v kvalifikaci o postup do krajského přeboru. Stalo se tak v sobotu 17.6. na kvalifikačním turnaji v Roztokách u Prahy. Z hráčů, kteří za Kostelní Lhotu již krajskou soutěž hráli, působí ještě u družstva Jiří Čerych starší jako hrající trenér a Zdeněk Martínek - vedoucí družstva. Na fotografii v přední řadě zleva jsou blokaři Martin Pelant a Jiří Čerych mladší, smečař Martin Houdek, hrající trenér a nahrávač Jiří Čerych starší, univerzál Lukáš Martínek, vedoucí družstva Zdeněk Martínek. Druhá řada zleva: univerzál Libor Staněk, nahrávač Tomáš Bydžovský, smečař Tomáš Čerych. Mimo foto smečař Jiří Wellemín a zraněný Petr Fiedler. Tak jako v minulosti budeme hrát skupinu B krajského přeboru II.třídy.
     Volejbalisté děkují současným i budoucím sponzorům za podporu v náročné soutěži.
               Odkazy: fotogralerie,  rozlosování.

míč 1. místo v okresním přeboru je naše!
Bez ohledu na výsledky posledního kola získává družstvo mužů Kostelní Lhoty v ročníku 2005/06 titul přeborník okresu a postupuje do kvalifikace krajského přeboru. Stalo se tak v sobotu 3.6. po dvou vyhraných zápasech. Nejprve porážíme Loučeň 3:0 (25:19, 25:20, 29:27) po nepříliš vydařeném výkonu našich hráčů, kteří slabšího soupeře podvědomě podcenili zvláště ve třetím setu. V odloženém utkání 11.kola se náš výkon proti MAVE Nymburk podstatně zlepšil a až na krizový 3.set máme jasnou převahu a vítězíme 3:1 (25:20, 25:14, 25:27, 25:19). Naše základní sestava: nahrávač Lukáš Martínek, blokaři Martinové Houdek a Pelant (kapitán), smečaři Jirka ml. a Tomáš Čerychovi, univerzál Libor Staněk. Ve druhém zápase za Tomáše Čerycha nastoupil Jirka Wellemín, kterého střídal Petr Židů. Vedoucí družstva Zdeněk Martínek děkuje všem hráčům za vydařenou sezonu, ve které jsme prohráli pouze jedno utkání.

volejbal Derby v rekordním čase.
Před tímto zápasem jsme v tabulce na prvním místě. V Pečkách vítězíme podle zápisu za rekordních 52 minut 3:0. O naší převaze na síti nebylo pochyb a dokonce jsme soupeře tentokrát předčili i hrou v poli. Pouze v koncovce 3. setu (který nám většinou moc nevychází) se soupeř dotahuje na rozdíl tří bodů. Zápas však končíme bez ztráty setu. Proti minulému týdnu místo nemocného Chucka nahrával Lukáš Martínek, náhradník Jirka Wellemín střídal smečaře Čerycha Tomáše. Další soupeř MAVE Nymburk požádal o odložení utkání. V sobotu 27.5. opět vítězný zápas v Milovicích 3:0.
Poznámka: víte, co dělají v noci ikonky v okně vašich Windows, když před spaním zapomenete vypnout počítač? - zde je odpověď.

klikni pro větší obrázek Dvě vítězství na úvod jara.
Do jarních bojů nás posílili dva hráči: univerzál Petr Fiedler - Fíďa (druhý zleva) a nahrávač Bydžovský Tomáš - Chuck (první zprava).
Ve Všechlapech jsme vedli jasně 2:0 na sety, pak náš útlum a soupeř vyrovnal. Rozhodující set opět pro nás a celkově naše vítězství 3:2 (25:20, 25:16, 18:25, 19:25, 15:10). Doma hladce porážíme Přerov za pouhých 55 minut 3:0 (25:16, 25:19, 25:10) a držíme vedoucí místo okresního přeboru.
Naše sestava (zleva): Pelant Martin, Fiedler Petr, Čerych Tomáš, Čerych Jiří ml., Houdek Martin, Staněk Libor, Bydžovský Tomáč. Chybí: Martínek Lukáš, Čerych Jiří st., Židů Petr, Wellemín Jiří. Příští zápas zajíždíme v sobotu 13.4. k derby do Peček - od 10,00 hodin.
Fotografie z utkání proti Přerovu: rozcvička,  Chuck,  v Bohemce.
volejbalová čarodějnice
Oslava prvního jarního vítězství proběhla
na našem hřišti při pálení čarodějnic
v neděli 30.4.
Fotografie z volejbalového hřiště.

hory Zimní soustředění.
Vloni společné zimní soustředění nebylo. Letos vyrazili volejbalisté na hory hned po Novém Roce a po dvou letech se vrátili opět do oblíbené Rokytnice, i když do jiné chaty. Sněhu bylo metr a půl, počasí zpočátku nic moc, ale od středy nádherné azůro. Lyžování na Studenově bezvadné. Na běžky do Harrachova měli původně vyrazit v sobotu dva odvážlivci, ale Fanda zaspal a tak letošní běžkování musel zachraňovat nejstarší účastník Göttler sám.