KP II.tř. muži- výsledky
a průběžná tabulka:
2007-08   2008-09

foto proti Poděbradům Na závěr podzimu vítězíme v Nymburce
Těmito dvěma vyhranými zápasy si upevňujeme 7. místo v tabulce podzimní části krajského přeboru mužů. Předchozí zápasy: v derby s Poděbrady jsme vyhořeli (fotografie v odkazu), ve Zruči již zlepšený výkon ale nepřála nám paní rozhodčí - přesto uhráváme aspoň set, s Kolínem opět slabší výkon a dvě prohry. Celkově lze podzim hodnotit kladně, jelikož s ohledem na zraněním našich klíčových hráčů jsme uhráli maximum.
Odkazy: fotografie proti Poděbradům, výsledky a průběžná tabulka, články v Nymbursku: z 18.9. (PDF), z 26.9. (PDF).

klikni pro větší foto Výsledky družstva žen
Naše ženy hrají v okresním přeboru a po podzimu jsou na průběžném 7. místě. Vítězné zápasy sehrály doma s Nymburkem A 3:2 (23,21,-15,-24,7) a se Sadskou 3:1 (14,-18,20,21).
Odkazy: fotografie družstva žen. Horní řada zleva: 6 Alice Tesaříková, 3 Jana Macháčková, 11 Veronika Černá, 1 Blanka Wagnerová, 12 Marie Malá, 7 Aneta Tesaříková. Dolní řada zleva: 5 Kateřina Mitrovská, 8 Stella Ptáčníková. Chybí Jaruška Svobodová. Tabulka a výsledky po podzimu.

klikni pro fotogalerii Týnec n/S - K.Lhota muži 3:0, 3:0
Po náročném sobotním vítězném dvojzápase s Poříčany zajíždíme druhý den do Týnce nad Sázavou. Nastupujeme s nahrávačem Jirkou Čerychem. Během hry, ve které se nám daří jen chvílemi, zkoušíme na nahrávce také Lukáše Martínka s ještě nedoléčeným výronem. Přes veškerou snahu odjíždíme z Týnce poraženi. Příští zápas hrajeme v sobotu doma s Poděbrady.
Odkazy: fotografie z utkání, průběžná tabulka,  krajský přebor v Nymbursku (PDF).

První dvě důležitá vítězství podzimu družstva mužů
Kostelní Lhota - Poříčany 3:1 a 3:2

Nejprve ale doma podléháme Kutné Hoře a další kolo ve Valšimi stejný neúspěch. Sice průběhy zápasů byly vyrovnané, ale nedaří se nám v koncovkách setů, které prohráváme i přes naše vedení. Ve Vlašimi dokonce ztrácíme v jednom setu náskok 24:21, neproměňujeme 3 setboly a soupeř šňůrou pěti bodů vítězí 26:24.
Nováčka soutěže Poříčany doma dvakrát porážíme, i když ve druhém zápase na to potřebujeme 5 setů. Vítězství o to cenější, že od začátku sezony máme problémy se zraněním hráčů: nahrávač Lukáš Martínek a univerzál Libor Staněk výrony kotníků, blokař Zdeněk Borovička koleno a Martin Pelant loket. S velkým přehledem a bezchybně řídil oba domácí zápasy rozhodčí Petr Kladivo z Peček.

První mistráky nového ročníku hrají muži doma v sobotu 23.8.
Hostit budeme Kutnou Horu. První zápas začíná od 10,00 hodin, druhý půl až hodinu po konci prvního.
Ženy zahajují v sobotu 30.8. v Lysé nad Labem. Rozpisy zápasů podzimu mužů a žen.

ilustrační foto Výsledky turnaje mužů
Tak špatné počasí na tradiční pouťový turnaj nepamatujeme. Zima a déšť zapříčinily, že se sešly pouze 4 družstva. Odehrány byly jen dva celé zápasy: K.Lhota-Č.Brod 2:1 a Poděbrady-Slaný 2:0. Po začátku dalších dvou utkání se přeháňky změnily ve vytrvalý silný déšť a turnaj se musel dohrát "stříháním" v hospůdce na hřišti.
Konečné pořadí: 1. Poděbrady, 2. Český Brod, 3. Slaný, 4. Kostelní Lhota.

pozvánka
POZVÁNKA
Volejbalový turnaj mužů se koná v sobotu 16. srpna na dvou kurtech u fotbalového hřiště. Přihlášky v 8,30 hodin v den a v místě konání. Zápisné 300,- Kč za družstvo. První čtyři družstva obdrží hodnotné věcné ceny. Po dobu turnaje možnost občerstvení v Hospůdce na hřišti. Po turnaji na hřišti pouťová zábava. Odkaz: pozvánka (DOC).

klikni pro fotogalerii 2. Folk&Country ve Lhotě a 50tiny Čerdy.
Stejně jako před rokem se po triatlonu konala na hřišti přehlídka Folk&Country. Minulá účast tří vystoupení se rozrostla na pět. Vedle skupin z loňska Hudbanda, Lážo Plážo a domácího Standy Haláčka vystoupily ještě kapely B.G.Korpus a Bezejména.
Fotografie z vystoupení: letošní,  2007.
Hudební ukázky: Bezejména,  Lážo Plážo,  Hudbanda.
Stránky skupin: Hudbanda,  Lážo Plážo,  Standa Haláček.
Náš volejbalový trenér a spoluhráč na hřišti i při kytaře Jirka Čerych oslavil ve stejný den kulaté narozeniny. Blahopřejeme! Fotografie.

klikni pro fotogalerii 11. Železňák
Pojedenácté a tradičně na Cyrila a Metoděje dne 5.7. zorganizovali volejbalisté triatlon. Po několika nepřiznivých ročnících na počasí bylo letos nádherně, což se příznivě odrazilo na hojné účasti závodníků. Titul Železné Lhoťačky obhájila Lenka Telipská, Železňáka vybojoval Milan Horák a tričko Železného Lhoťátka získal Románek Telipský.
Fotografie ze závodů: letošní, 2007, 2006.

K.Lhota - Říčany 3:1, 3:0
fotogalerie proti Říčanům Poslednímu mužstvu tabulky jsme povolili pouze jeden set a dvěma vítězstvími potvrzujeme naše 6.místo v tabulce. Znamená to, že jako jediné vesnické družstvo budeme i v příštím ročníku hrát krajský přebor. Proti loňsku jsme se navíc zlepšili v konečném umístění o jedno místo.
Naše ženy hráli okresní přebor po několikaleté přestávce a zvítězili pouze jednou nad Sadskou. Odkazy: fotografie z utkání, výsledky a konečná tabulka mužů, tabulka ženy, okresní přebor v Nymbursku (PDF).
  Porážíme první Poděbrady!
Soupeř, který je několikanásobným přeborníkem naší skupiny v kraji nás sice asi trochu podcenil, ale my jsme podali výborný obětavý kolektivní výkon a v dramatickém utkání vítězíme v pětisetové bitvě. Diváci si přišli na své a náš výkon po zápase odměnili zaslouženým potleskem. Druhý zápas si Poděbrady daly větší pozor a hladce nás porazily bez ztráty setu.
Odkazy: výsledky a průběžná tabulka, krajský přebor v Nymbursku (PDF).

V Nymburce na jaře první vítězství našich mužů
fotogalerie proti Týnci S Týncem doma také bez výhry. Vše si vynahrazujeme v Nymburce, který je v tabulce hned za námi. První zápas vítězství 3:0 a ve druhém již vedeme 2:0 na sety a vše nasvědčuje na dvě hladká vítězství. Pak ale náš nepochopitelný herní výpadek a soupeř nejenže vyrovnal, ale vyhrál také rozhodující pátý set, i když za přispění nepříliš jistého rozhodčího. Odkazy: fotografie z utkání s Týncem, výsledky a průběžná tabulka, krajský přebor v Nymbursku (PDF).

K.Lhota - K.Hora 0:3, 2:3
První zápasy jara naši muži v krajské soutěži hostili doma družstvo z 3. místa průběžné tabulky. Až druhé utkání se nám daří, ale po vyrovnání 2:2 na sety jsme v rozhodujícím pátém zkráceném setu nezachytili nástup soupeře a prohráváme. Uhrané dva sety jsou ale proti kvalitnímu soupeři naším úspěchem. Další kolo hrajeme ve Vlašimi, kde se nám tradičně nedaří - vyhráváme pouze set.

volejbal Muži zahajují jarní mistráky v sobotu 26.4. doma od 10,00 hodin
A to dvojzápasem proti Kutné Hoře. Druhý zápas začíná 0,5 až 1 hod. po konci prvního. Přijďte nás povzbudit v náročné krajské soutěži.
Ženy sehrají první jarní zápas okresního přeboru v pátek 02.05. doma od 17,00 hodin s Lysou B.
Rozpisy zápasů jarní části soutěže 2007/08, podzimní tabulky: muži, ženy.

klikni pro větší foto Lenka Telipská - naše odchovankyně v extralize
Jako žákyně začínala s volejbalem v Kostelní Lhotě a v dorosteneckém věku nastupovala za naše béčko žen. Po přestupu do Nymburka byla úspěšná také ve volejbalových deblech. V roce 2001 byla dokonce vyhodnocena jako nejlepší deblová hráčka ČR! V roce 2007 s oddílem Tatran Střešovice postoupila do nejvyšší soutěže - volejbalové extraligy žen. V roce 2008 hostovala v týmu Slavie Praha jako posila do závěrečných zápasů play-off.
Odkazy: v K.Lhotě jako žákyně (druhá zleva), za ženy (č.10), v deblu s Věchtem, ve Střešovicích hraje univerzálku, video z extraligy.

Stránky jsou optimalizovány pro MS Internet Exlorer a uvedeny v těchto vyhledávačích: