Zimní soustředění:  2000  2001  2002  2003  2004  2006  2007  2009

Český volejbalový svaz
Volejbal.idnes.cz
Sokol Nusle
  Poslední zápasy podzimu.
volejbal V Poříčanech těsně prohráváme 2:3 a jsme po podzimu na 4. místě, když máme jeden zápas k dobru. Poslední utkání s družstvem Všechlap nebylo totiž možno sehrát pro nevyhovující počasí - dohrávat se bude na jaře.
Odkaz: tabulka po podzimu.

klikni pro větší obrázek Výsledky dalších mistráků.
Proti papírově slabším soupeřům se přizpůsobujeme jejich hře a nedokážeme je porazit. Tak prohráváme po Přerově i v Milovicích 3:0. Naopak proti silným celkům se nám daří, když po výhře nad Lysou jsme zdolali doma další dosud neporažený celek MAVE Nymburk 3:1 (28:26, 17:25, 25:19, 25:23). První set jsme v koncovce prohrávali již o 4 body, ale výborným podáním vyrovnáváme a v dramatickém závěru proměňujeme až třetí setbol. Po vyčerpávajícím prvním setu se nedokážeme včas koncentrovat a druvý set hladce odevzdáváme. V dalších dvou setech se lépe daří našim smečařům a v koncovkách jsme lepší i na podání. Naše sestava: nahrávač Lukáš Martínek, univerzál Libor Staněk, smečaři Tomáš Čerych a Petr Popovský, blokaři Martin Houdek a Jiří Čerych ml. Výborně pískal rozhodčí Jirka Dvořák.
Fotografie z utkání proti Nymburku: naše sestava,  nahrávač,  time,  boj o každý míč,  vedeme,
Houďas výborně,  po příjmu,  vítězíme,  po zápase,  Kačaba.      V průběžné tabulce po 9.kole jsme pátí.

volejbalová síň slávy Výsledky mistrovských zápasů.
V novém soutěžním ročníku bylo zavedeno nové bodování: vítězství 2 body, porážka 2:3
1 bod, jiná porážka 0 bodů, kontumace mínus 1 bod. Výsledky našeho mužstva po 7.kole: těsná prohra v Č.Brodě 2:3, vítězství nad Pečkami 3:1, Sok.Loučeň 3:2, Loučeň A 3:0, Městec Kr. 3:0, prohra v Přerově 0:3 a vítězství nad vedoucím celkem Lysou B 3:0.
V průběžné tabulce po 5.kole jsme třetí z dvanácti účastníků okresního přeboru.
Lhotský rodák Josef Musil  je podle tiskové zprávy z 2.září 2004 uveden do světové volejbalové síně slávy v americkém městě Holyoke (Massachusetts), kde v roce 1895 vznikla hra volejbal.

35.turnaj-fotogalerie 35 let volejbalu v Kostelce.
Toto kulaté výročí oslavili sportovci na kostelnolhotskou pouť tradičním turnajem mužů, když předtím naše obec slavila 650 let. Na těchto oslavách dne 19. června bylo významnému lhotskému rodákovi (volejbalista století, člen síně slávy ČVS) Josefu Musilovi uděleno čestné občanství.
V sobotu dne 14. srpna na dvou hřištích proběhl kvalitní turnaj za účasti devíti družstev. Domácí mužstvo (účastník okresního přeboru) procházelo turnajem bez ztráty setu a až ve finále podlehlo hráčům Nymburka (krajský přebor I. tř.).
Konečné pořadí turnaje: 1. Nymburk, 2. Kostelní Lhota, 3. Kolín, 4. Poděbrady, 5.-6. Husiti, Č.Brod, 7.-8. Slaný, Sadská, 9. Záležitost.   Fotografie z turnaje.

klikni pro větší obrázek Pozvánka na pouťový turnaj Kostelní Lhoty
ve volejbale mužů.

Již 35. ročník se koná v sobotu 14. srpna na dvou kurtech u fotbalového hřiště. Oslavíme na něm 35 let organizovaného volejbalu v naší obci, když
v letošním roce také proběhly oslavy 110 let hasičů a 650 let Kostelní Lhoty. Přihlášky na turnaj do 8,30 hodin v den a v místě konání. Zápisné 300,- Kč za družstvo. První čtyři družstva obdrží hodnotné věcné ceny, všechna družstva upomínkové předměty k 35. výročí volejbalu a k 650 letům obce.

klikni pro větší obrázek Obhájené vítězství na písku v Pískové Lhotě.
Naši hráči jako družstvo "Tinky-Linky" obhájili trpělivou hrou loňské prvenství na beach-volejbalovém turnaji smíšeých trojic dva plus jedna v Pískovce. V semifinále zdolali velmi silnou trojici "Trakař a pole" z Nymburka a ve finále porazili horkého favorita turnaje "Supáky" z Poděbrad.
Fotografie: Tinky-Linky, Supáci, Trakař a pole, další družstvo Kostelky dvě plus jeden, mimino, mládí na pískovišti, stáří na písku, na podání, na smeči, a na bloku, hřiště, osvěžovna, semifinále, finále, účastníci, vítězové.

Železňák 2004
V roce 650. výročí naší obce, v pondělí 5.7. uspořádali volejbalisté 7.ročník cyrilo-metodějského triatlonu. Zvítězil a již potřetí se stal železným Lhoťákem Michal Drobný v čase 6:51 (poprvé vyhrál v roce 2001). Železnou Lhoťačkou pro rok 2004 se stala již podruhé v historii závodu Dagmar Krátká v čase 10:14 (porvé pod jménem Janoušová v roce 2000). Všichni účastníci, dostali diplom a plaketu.
Další fotografie: vítězové, organizátoři a hosté, Arnošt se Zdeničkou, pan Voňka má žízeň.

volejbalista Další zápasy a závěrečná tabulka.
Naši hráči další zápasy vyhrávali shodně 3:2. Porazili tak Městec Králové (20:25, 25:27, 25:16, 25:11, 15:9), Všechlapy (15:25, 25:20, 25:18, 29:31, 16:14) a Milovice. V Brandýse jsme prohráli 0:3 a poslední zápas doma opět prohra s Poříčany 2:3. V konečném pořadí obsazujeme pouze pro horší skóre s Lysou třetí místo. Účastnili jsme se kvalifikačního turnaje o postup do kraje, kde opět (již potřetí) nejsme úspěšní. Konečné tabulky.

Naše ženy v soutěži okr.přeboru mají dvě kontumace a končí na posledním místě. Tím asi i končí tato generace hráček, protože již neuspořádali v červnu tradiční turnaj žen (hraný více jak 20 let) a asi se ani nepřihlásí do dalšího soutěžního ročníku.

První zápas jara.
V Lysé jsme vyhráli po pětisetové bitvě 3:2 (19:25,25:23,15:25,25:17,15:11). Již s uzdraveným Houdkem na smeči a s posilou Zapadlem z Poděbrad na bloku jsme vždy dotahovali náskok setu soupeře. Základní sestava: Čerychové Jiří st.,ml.a Tomáš, Martínek Lukáš, Martinové Houdek a Zapadlo. Pro rozložení sil na více hráčů hrajeme s liberem - zkušený Libor Staněk. Od čtvrtého setu vystřídal Tomáše Čerycha mladý Petr Popovský (posila z Pískové Lhoty). Set jsme s přehledem vyhráli a v rozhodujícím pátém setu po počátečních chybách (Lysá již vedla 4:1) jsme soustředěným výkonem soupeře jasně přehráli. Velmi korektně řídil zápas domácí rozhodčí z Lysé pan Masařík.

Zimní soustředění ve Velké Úpě.
Po několika letech zimních tréninkových táborů v Rokytnici n/J na chatě, která byla prodána, musíme měnit lokalitu. V neděli 21.3. vyrážíme tedy do Velké Úpy.    !!!!! SKOL !!!!!
klikni pro větší obrázek klikni pro větší obrázek klikni pro větší obrázek klikni pro větší obrázek
Velká Úpa - Portášky

Sněžka

Lanovka na Sněžku

Vrchol Sněžky 1602 m n.m.

Procházkou do Pece jsme objevili bowling a několikrát jsme si tam zahráli. V úterý jsme zdolali Sněžku a tři odvážlivci (Zůza, Jiřik a nejstarší Göttler) cestu zpět přes Luční boudu a Výrovku na běžkách. Ostatní pěšmo přes Růžohorky. Lyžovat se jezdilo na skipark Mladé Buky.    Fotografie ze soustředění.

Stránky jsou optimalizovány pro MS Internet Exlorer 6.0 a uvedeny v těchto vyhledávačích: