Aktualizovat
  volejbal

Volejbal

Historie
Josef Musil
Lenka Telipská
 
Videotéka
Herní animace
 

SK Kostelní Lhota, o.s.

Zimní soustředění:  2000  2001  2002  2003  2004  2006  2007  2009  2010 
Soutěže a turnaje: 2002   2003   2004
2005  2006  2007  2008  2009 
2010
 
Tabulky po podzimu 2010:  muži,   ženy
Výsledkové tabulky 09/10: muži,   ženy.
 

stránky obce
 
Volleycountry
Stč. volejbalový svaz
Český volejbalový svaz
Volejbal.idnes.cz
Sport nymburska
 
KP II.tř. muži- výsledky
a průběžná tabulka:
2009-10   2010-11

 
  Na závěr podzimu dvě vítězství mužů nad Sedlčany 3:2 a 3:1
klikni pro fotogalerii Až v posledním podzimním dvoukole konečně dvě vítěztví našich mužů ve volejbalovém krajském přeboru. Přezimují na 7. místě. Naše ženy porazily pouze v jednom utkání Pečky 3:1 a jsou v okresním přeboru deváté. Rozloučení s podzimní sezonou proběhlo společně na hřišti za pěkného babího konce léta.
Odkazy: se Sedlčany foto, video, Nymbursko z 1.10., 9.10., 14.10.
Tabulky: muži a ženy. Rozlučka: foto, video.
Kalendáře 2011: roční- muži, ženy, hvězdy, měsíční (formát PDF pro tisk).
 
  volejbal Ženy - Sadská 1:3
Muži - Vlašim 2:3, 1:3

Ani ženy v okresním přeboru a ani muži v kraji zatím v letošním podzimu nevyhráli. Nejblíže k tomu měli doma v prvním zápase muži proti Vlašimi. Ti mají před sebou ještě tři kola. Dvakrát venku a poslední dvojzápas sehrají doma v sobotu 9. října proti zatím posledním Sedlčanům. Ženy se pokusí zvítězit ještě ve čtyřech zápasech.
Odkazy: krajský volejbal v Nymbursku z 4.9. a 24.9.
 
  Vstup do soutěží nového ročníku
muži-ženy Již pátou sezonu vstupují volejbalisté do soutěže krajského přeboru. První kolo zajíždějí v sobotu 28.8. do Kolína. První dvojzápas doma sehrají muži v sobotu 4.9. od 10,00 hodin proti Kutné Hoře.
Ženy zahajují okresní přebor v pátek 27.8. v Nymburce proti béčku SKP. Doma pak nastoupí v sobotu 4.9. od 10,00 hodin proti Lysé B.
Odkaz: Nymbursko, rozpisy zápasů muži a ženy.
 
  Výsledky 41. pouťového turnaje mužů
pouťový turnaj mužů Kvůli nepříznivému počasí byl turnaj zahájen v sobotu 14.8. se zpožděním. Tedy až v 11 hodin osm přihlášených družstev mohlo zahájit utkání ve dvou skupinách. Do finále se probojovali loňští vítězové Blažkovi Mladí a nováčci turnaje pražský Prosek. V dramatickém zápase vysoké úrovně bylo až v tiebreaku lepší družstvo Proseka. Konečné pořadí: 1.Prosek, 2.Blažkovi Mladí, 3.Benátky, 4.Kolín, 5.Kostelní Lhota, 6.Pňov, 7.Studeněves, 8.Český Brod.
Večer na pouťové zábavě zahráli nejprve bratři Haláčkové, kteří po deseti letech opět vystoupili společně v rodné vsi. Pak hrála k poslechu i k tanci skupina hostinského Žok Band (Žok je zkratka jeho přezdívky - žoviální okatý krasavec).
Odkazy: vítězný Prosek, Pepa a Standa Haláčkové, stránky Standy, Žok Band.
Video: Haláčkové, Žok Band.
 
  vybrané fotky Ženitba spoluhráče
Zdeněk Borovička rozšířil dne 31. července řadu našich hráčů pod pantoflem. Stalo se na zámku Loučeň také za účasti delegace z řad spoluhráčů s partnerkami. Svatební veselí bylo úspěšně zakončeno podvečerním grilováním v Kersku Na Hájence.
Odkazy: Qu'elle est belle - jak je krásná ve svatebních šatech … zpívá se v jednom šansonu a Zůza La Blonde to nafotila - výběr, celá galerie.
 
  klikni pro fotogalerii Náš mix čtvrtý v Pečkách
Již jedenáctý ročník turnaje smíšených družstev 4+2 proběhl v sobotu 17.7. v Pečkách za účasti jedenácti družstev z Nymburska a Kolínska. Ač v základní skupině Kostelka neprohrála (2 výhry a 3 remízy), musela až z druhého místa bojovat o konečné 3. pořadí v turnaji proti Českobrodským větrům. Prohra v dramatickém druhém setu 19:20 znamenala bramborovou medaili v konečném pořadí turnaje, které bylo následující: 1. Dream team Kolín, 2. Junioři Poděbrady, 3. Českobrodské větry, 4. Kostelní Lhota, 5.-6. Poděbrady, Karosa, 7.-8. Betico, Dědek Kunc, 9.-10. Žraloci, Persever, 10. Pečky. Velké poděkování patří organizátorům této zdařilé sportovní akce, zvláště pak řediteli turnaje Petru Kladivovi.
Odkazy: fotogalerie, Kolínský deník.
 
  stránky turnaje Swatch FIVB World Tour 2010 v Praze
Turnaj Světové série v plážovém volejbale mužů se konal opět po dvou letech a již podruhé na pražské Štvanici. Ve čtvrtek 17.6. bylo to pravé plážové počasí a hráči předváděli špičkové výkony světové úrovně
Odkazy: foto#1, foto#2, video#1, video#2, video#3, stránky turnaje.
 
  klikni pro fotogalerii Kostelní Lhota ženy - Sadská 1:3 (11:25,17:25,25:21,14:25)
Ty tam jsou doby, kdy naše ženy Sadskou vždy porážely. Hrál se pohledný volejbal s řadou dlouhých dramatických výměn. To přilákalo dokonce diváky ze sousedního fotbalového hřiště, rozladěných z neúspěšné hry našeho béčka. Domácí volejbalistky se snažily otočit zápas za nepříznivého stavu 0:2 a třetí set vyhrály. Sadská ale další sadu získala pro sebe. Byl to poslední zápas okresního přeboru tohoto ročníku, ve kterém děvčata zvítězila celkem v pěti utkáních s obsadila sedmé místo. Po zápase hráčky oslavily narozeniny Blanky Wágnerové nejen při jahodovém dortu.
Odkazy: fotogalerie, video, konečná tabulka.
 
 
Poslední kolo KP mužů: Poříčany - Kostelní Lhota 0:3, 3:0
První utkání posledního kola bylo naší jasnou záležitostí. O to větší byl překvapivý výsledek druhého zápasu, ve kterém soupeři vycházelo vše, na co sáhnul. Za čtyři odehrané sezony v krajském přeboru byl pro muže ročník 2009/10 nejúspěšnější co do počtu vítězných zápasů, kterých bylo deset: 4x Sedlčany, 3x Poříčany, 2x Vlašim a 1x Zruč n/S. V konečné tabulce získáno 42 bodů a sedmé místo - pouhé 2 body za šestou Vlašimí. O to víc mrzí těsné prohry 2:3 právě s Vlašimí a s Týncem n/S. Rovněž prohraný zápas posledního kola v Poříčanech byl nepochopitelným selháním našeho družstva po předchozí jasné výhře. Odpoledne na našem hřišti proběhla tradiční rozlučka se sezonou při dobrém jídle, pití a smíšeném nohejbálku.
Odkazy: fotogalerie video, konečná tabulka
Nymbursko ze dne 27.5., 6.4.

 
 
  klikni pro fotogalerii Kostelní Lhota muži - Sedlčany 3:0 a 3:1
Proti poslednímu celku tabulky se čekalo naše snadné vítězství. Mladý celek Sedlčan ale překvapil velmi pohlednou pestrou hrou a až do koncovek setů bylo utkání vyrovnané. Druhý zápas snadno vedeme 2:0. Pak ztráta koncentrace našich hráčů a soupeř toho dokonale využívá ke snížení na 1:2. V dalším setu velká bojovnost soupeře a snaha o vyrovnání. Koncovku ale máme opět pod kontrolou a set i zápas vyhráváme.
Odkazy: fotogalerie, Nymbursko ze dne 1.5., 7.5., 14.5., 21.5.
 
 
Kostelní Lhota ženy - Lysá nad Labem 3:2
Naše ženy již prohrávaly 0:2, avšak následující dva sety uhrály po bojovném výkonu 26:24. Rozhodující pátý set pak získaly poměrem 15:12. Je to druhé vítězství letošního jara, když stejně těsně 3:2 na sety porazily také SKP Nymburk B.
Odkazy: fotogalerie video
(nižší kvalita médií způsobena záznamem pomocí mobilu).
 
  klikni pro fotogalerii
Jarní čarodejnice
V pátek 30. dubna na den Čarodejnic jsme si dali pouze lehký trénink a vlastní oslava Jara proběhla druhý den po mistráku ve Zruči. Počasí bylo chladné, ale bez deště a oslava se vyvedla.
Odkazy: fotogalerie video.
 
  Kostelní Lhota - Vlašim 3:2, 3:0
klikni pro fotogalerii-ve Zruči První jarní dvojzápas se mužům vyvedl. Nastupujeme v úplné základní sestavě a doma porážíme dvakrát Vlašim. Dotahujeme se tak bodově na toto družstvo a od pátého místa nás dělí pouze horší skóre. V dalším kole odjíždíme do Zruče bez Zdeňka Borovičky. Na jeho místo blokaře musí zaskočit smečař Martin Houdek, což nás oslabuje na útoku. První set ještě vyhráváme v dramatické koncovce 29:27. Pak ale nedokážeme dotáhnout slibná vedení až o šest bodů - soupeř vždy do koncovky setů dotahuje a poráží nás. Nepomáhá výměna nahrávače, ani změny v naší sestavě.
Odkazy: fotogalerie z utkání ve Zruči, video tamtéž.
 
  Martin-klikni pro větší foto Jarní volejbalové přírůstky
Hned dva naši hráči rozmnožili volejbalovou rodinu o nové potomky. Novopečený otec Tomáš Čerych má dceru Denisku. To Martin Pelant je již zkušený otec, kterému se narodil již druhý syn - po tátovi Martin.
Odkazy: Deniska Martin.
 
  klikni pro fotogalerii Zimní soustředění
Naši hráči za doprovodu přítelkyň, manželek a dětí uskutečnili v březnu přípravné zimní soustředění v oblíbené Rokytnici nad Jizerou. Počasí bylo přenádherné a příprava na jarní volejbalové mistráky se velmi vydařila.
Odkazy: fotogalerie video.  Sňežka-východ slunce.
 
 
Stránky jsou optimalizovány pro MS Internet Exlorer a uvedeny v těchto vyhledávačích:

    Seznam.cz
^^ nahoru