Představení nového loga obce a také soutěže Evropská cena obnovy venkova 2024

Datum konání: 23. dubna | čas: 18:00 hod.

Logo-Europaeische-ARGE-Landentwicklung-und-Dorferneuerung.png

Připravujeme nové logo naší obce a rádi bychom ho s vámi probrali. Při té příležitosti se můžete vyjádřit, jak naši obec vnímáte. Zkuste nám ideálně poslat nebo nejpozději v úterý sdělit, co pro vás naše obec znamená, jak ji vnímáte.

Co je to KOSTELKA? Ideálně jedním, dvěma slovy... Kostelka je ....

Zároveň vám představíme pravidla evropského kola soutěže Vesnice roku - Evropská cena obnovy venkova 2024 a koncept připravované prezentace. Komise přijede v neděli 26.5. a uvítáme, když nám pomůžete připravit program.

Níže najdete tiskovou zprávu k účasti Kostelky v soutěži.

Tak přijďte v 18 hod. do komunitka. Uvítáme vaše nápady.

 

Motto letošního ročníku soutěže je "Touha po budoucnosti". Motto zohledňuje skutečnost, že hlavní zlomové okamžiky posledních let, události, které den za dnem hrozí otřást naším kontinentem, a obrovské výzvy, kterým lidé čelí – to vše zanechává hluboké stopy. Na mnoha místech se šíří pesimismus, strach a sociální antagonismus. „Touha po budoucnosti“ chce být signálem, že existuje jiná cesta. Středem pozornosti by proto měly být ty venkovské oblasti, obce a mikroregiony, které jsou odvážné a zapálené pro utváření svého životního prostoru pro budoucnost

Kostelka v Evropě - tisková zpráva


Zpět na akce Hlavní stránka