Call

Můj kraj - hlasujte ještě jednou pro naše dva projekty

vloženo: 22. 05. 2020 | Obecná Kostelní Lhota

Před nedávnem jste hlasovali, aby se naše dva záměry „Rozsviťme kostel v Kostelní Lhotě“ „Zřízení komunitního centra v Kostelní Lhotě“ dostaly do další fáze hodnocení. To se také stalo. Teď je ale potřeba znovu oběma projektům projevit důvěru. 

Pokud nám chcete pomoci, na stránkách https://mujkraj.kr-stredocesky.cz můžete oba projekty podpořit svými hlasy. Hlasování probíhá až do 15.6. Podpořeny budou projekty, které získají více kladných než záporných bodů. K dispozici máte celkem 5 kladných bodů, tedy pro každý náš projekt 2 hlasy. Další můžete věnovat třeba některému dalšímu, který vás zaujme. Například některému z nymburského okresu. Záporné hlasy prosím pro konkurenční projekty, v rámci kolegiality, nevyužívejte vůbec.

Hlasovat může pouze občan starší 18 let. Proto je nutné uvést své číslo OP.

Pro rychlejší orientaci v projektech, vyberte „dle oblasti“ - Nymburk.

Díky

__________________________________________________

Kostelní Lhota podala dvě žádosti o dotaci v rámci akce Středočeského kraje – Můj kraj – participativní rozpočet. První se týká budoucího možného nasvětlení kostela a pojmenovali jsme ho „Rozsviťme kostel v Kostelní Lhotě“. Začátkem jara zastupitelstvo obce pozvalo profesionálního osvětlovače historických objektů, který u nás vyzkoušel varianty architektonické nasvícení budovy kostela vč. interiérů - foto viz. níže. Důvodem bylo hlavně porovnání možných řešení A jak se ukázalo, není to zdaleka tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. A pochopitelně kvalitní řešení si žádá adekvátní finanční náklady.

Druhý záměr se týká „Zřízení komunitního centra v Kostelní Lhotě“ a ze získaných prostředků bychom pořídili interiérové vybavení. U obou projektů žádáme zhruba o 400 tis. Kč, které nám, alespoň částečně, pomůžou obě myšlenky zrealizovat.

 

 -TD-

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby

Fotogalerie