Call

Hledáme zájemce/zájemkyni o práci v naší nově budované knihovně

vloženo: 19. 03. 2021 | Důležité upozornění Kostelní Lhota


V místě nového komunitního centra by měla během letošního roku vzniknout zbrusu nová knihovna. Pro její vedení hledáme nového zaměstnance/zaměstnankyni obce. Jednat se bude o částečný úvazek s nástupem někdy během podzimu.

Knihovna 21. století již není jen místem výdeje knih. Naopak, zaměstanec knihovny by se měl aktivně podílet na přípravě kulturních a společenských akcí v obci, vymýšlet aktivity pro občany všeho druhu, organizovat výstavy, přednášky, besedy se zajímavými lidmi, připravovat soutěže apod. 

Rozsah činnosti i spektrum práce bude záležet hlavně na kreativitě a invenci knihovníka samotného. Rozhodně se ale může stát důležitou součástí rozvoje naší obce.

Máte-li tedy zájem vy, nebo víte o někom, kdo je pro tuto roli jako dělaný, prosím nebojte se a kontaktujte přímo starostu obce - 604442629 nebo na ou@kostelni-lhota.cz.

V tuto chvíli jsme schopni zajistit zdarma prvotní on-line školení, které proběhne v následujících dnech. To vám třeba napoví, zda o tuto práci máte skutečný zájem, či nikoliv.

-td-

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby