Promítání filmu Svobodné děti tento čtvrtek v našem komunitku

vloženo: 21. 06. 2022 | Kulturní Kostelní Lhota

Přijďte na komunitní promítání dokumentu Svobodné děti a nechte se inspirovat zkušenostmi rodin a škol na cestě za trochu jiným přístupem k dětem v oblasti vzdělávání i životě.

Akci pořádá spolek Intellectus.

Událost na FB - https://www.facebook.com/events/506765814522384/?active_tab=about

Začátek v 19:00.

VSTUPNÉ - dobrovolné | výtěžek z promítání poputuje na podporu šíření filmu.

Rezervace vyplněním přihlášky (počet míst omezený):   https://docs.google.com/.../1FAIpQLSc2KqdXYc7pbw.../viewform

DOKUMENTÁRNÍ FILM SVOBODNÉ DĚTI
Jak vypadá život dětí, které dostanou větší svobodu ve svém životě a vzdělávání? Co se děje ve školách, kde hodiny nejsou povinné? A co když děti nechodí do školy a rodiče je doma do učení nenutí? Je možné rozšířit respektující výchovu i do oblasti vzdělávání? Může vůbec vzdělávání založené na dobrovolnosti fungovat? A jaké jsou s ním u nás zkušenosti?
Na tyto a mnoho další otázek odpovídá unikátní dokumentární film Svobodné děti, který vypráví příběhy českých rodin a škol na cestě za větší svobodou v životě i vzdělávání dětí.
Film Svobodné děti Zdeňky Šíp Staňkové a režiséra Jana Minaříka představuje unikátní průřez tematikou svobodného vzdělávání, který v Česku dosud chyběl. Tento přístup si získává čím dál tím větší počet stoupenců jak u nás, tak i ve světě.
Režie Jan Minařík

Délka 119 minut
Ukázka: vimeo.com/700722713

Děkujeme autorům za bezplatné poskytnutí filmu. Podpořit šíření filmu a uspořádat promítání můžete na www.svobodnedeti.cz
VSTUPNÉ - dobrovolné
Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby

Fotogalerie