2. kolo prezidentských voleb

vloženo: 30. 01. 2023 | Obecná

Stejně jako v prvním kole, na volby v naší obci ve dnech 27. a 28.1.2023 dohlížela komise ve složení: Hana Prokopová (předsedkyně), Julie Růžičková (místopředsedkyně), Zdeněk Martínek (zapisovatel), Ludmila Drobná, Jolana Poulová, Veronika Macháčková. O stravování komise se ve vzorné kvalitě postaral Hostinec na hřišti.
K volbám přišlo ještě více oprávněných voličů - 523, to je účast 77%. Vítězem se stal Petr Pavel, který v Kostelní Lhotě obdržel 347 hlasů (67%) a i celostátně se stal na příštích 5 let prezidentem Čech, Moravy a Slezska. Jeho protikandidáta Andreje Babiše volilo v naší obci 171 občanů (33%).
Odkazy na úplné výsledky: naše obec, celostátně.                               –ZM–

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby

Fotogalerie