Charitativní zápas - Kostelka - SK Slavia Praha ženy na pomoc malé Lucince. Začínáme prodávat vstupenky

vloženo: 27. 06. 2023 | Fotbal plakat_A4_finall.jpg

Vážení nejen sportovní fanoušci,

srdečně vás zveme na jedinečné charitativní fotbalové utkání, ve kterém své síly změří stará garda SK Kostelní Lhota a SK Slavia Praha - ženy.

!!! Slavia k utkání nastoupí v základní mistrovské sestavě !!!

O poločase se můžete těšit na dražbu unikátních fotbalových předmětů, jako např:

Hráči podepsaný dres Bohemians 1905, klubu, který je po dlouhých letech v pohárové Evropě!
Dres několikanásobného mistra ligy FK Dukla Praha s podpisy hráčů!
Unikátní brankářský dres vicemistra ligy SK Slavia Praha podepsaný hráči!

Hlavním předmětem bude dres aktuálního mistra české ligy AC Sparta Praha, která po dlouhých 9 letech získala titul a zahraje si tak předkolo Ligy mistrů. Samozřejmě vlastnoručně podepsán aktuálními šampiony! 

A možná i něco dalšího...

Minimální vstupné: 100,- (děti do 15 let zdarma), když dáte víc, jenom lépe.

Celý výtěžek ze vstupného a dražby bude věnován malé Lucince trpící nevyléčitelnou nemocí mukopolysacharidózou : https://mukopoly.cz/pribehy/brejlovi/

Od středy 27.6. jsou lístky na utkání k prodeji na obecním úřadě nebo v Hostinci. Pokud chcete poslat peníze rovnou na účet rodiny, tak prosíme na 268128822/0300.

Finanční náklady na zajištění co možná nejpříjemnějšího zbytku života malé dcery, a vůbec celého chodu rodiny, jsou opravdu vysoké. Moc díky všem za jakoukoliv pomoc !

-SK Kostelní Lhota-

 ______

Mukopolysacharidosa – typ III.

Děti dosahují téměř normálního vzrůstu, u tohoto typu se projevuje nejméně tělesných změn. Srdce a oči nejsou poškozeny. Časté jsou poruchy sluchu, střevní obtíže – průjmy a též později záchvaty křečí. V popředí je rychle pokračující porucha inteligence. Časté zaskakování, dušení. Velkým problémem je značná hyperaktivita a nespavost. Postupně je dítě odkázáno na invalidní vozík a krmení sondou. Průměrný věk dožití je 14 let. V ČR jsou i dvě děti starší 25 let. Péče o ně je velmi náročná.

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby

Fotogalerie

MUNIPOLIS
Novinky z Kostelky přímo
do vašeho telefonu