Fotbalové jaro startuje

vloženo: 29. 03. 2024 | Fotbal

K.Lhota A - Hořátev 2:1 (1:1)
Derby se sousední vsí v sobotu 23.3. zahájili překvapivě hosté gólem po nedorozumění naší obrany s novým brankářem. Do přestávky vyrovnal po odraženém míči od břevna Roman Fink. V závěru zápasu posíláme na hřiště pět čerstvých hráčů a až minutu před koncem střílí vítězný gól střídající Martin Telipský. Dále tak vedeme bez porážky tabulku III. třídy. V Hostinci na hřišti se pak dlouho vítězství oslavovalo.
Béčko nastartovalo jaro dvěma vítěznými zápasy. Zvlášť cenná je výhra 4:1 nad vedoucím celkem tabulky Chrástem a tím i posun na 12. místo ve IV. třídě sk.A.
Dorost zahajuje OP, skupina o 7-12 místo, domácím utkáním v sobotu 6.4. od 10:15 proti Nepolisy.
Starší přípravka hraje ve skupině o 14-25 místo. Výsledek prvního utkání: Sadská - K.Lhota 27:0
Odkazy: celá fotogalerie áčko, rozpisy zápasů družstev.   –ZM–

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby