Volejbal muži Přerov – Kostelní Lhota 2:3, 1:3

vloženo: 25. 05. 2013 | Volejbal

Po výhře nad Lysou si dalšími dvěma vítězstvími naši muži upevnili 7. místo v tabulce krajského přeboru. První zápas jsme vždy o set vedli a soupeř dotahoval. Při našem vedení 2:1 si podvrknul kotník náš hráč „Sony“ Pelant a nemohl z výskoku smečovat. To se projevilo v dramatickém čtvrtém setu, který Přerov vyhrál až poměrem míčů 29:27. Pátý rozhodující set tiebreak již hladce pro nás 15:10. První set druhého utkání ještě soupeř vyhrál, další tři sety ale jasně v naší režii. Příští dvojzápas sehrají volejbalisté doma v sobotu 1.6. od 10,00 hodin s vedoucím družstvem Čelákovic. Poslední kolo odehrají naši muži 8.6. ve Vlašimi.
Odkazy: výsledky a tabulka, zápisy z prvního a druhého utkání.

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby