Call

Pojeďte s námi na Sraz Lhot. Přebíráme tam pořadatelskou štafetu

vloženo: 13. 06. 2013 | Sraz Lhot a Lehot

První červencový víkend, tedy 5. - 7.7.2013, vyrážíme na XXXIII. Sraz Lhot a Lehot do Vel´ké Lehoty, okr. Žarnovica. Oficiálně tam převezmeme pořadatelské žezlo. Proto početná účast všech Kosteláků je důležitější než kdykoliv předtím. Zároveň je to poslední šance okouknout co takové pořadatelství obnáší v praxi.

Pro všechny zájemce proto vypravujeme autobus. Ten odjede v pátek 5.7. (je svátek) dopoledne a přijede v neděli 7.7. odpoledne. Obec se na nákladech bude finančně podílet. Rezervace jsou možné do úterý 25.6. Poté zbylá místa nabídneme Pískové a Jestřábí Lhotě, které projevily zájem se o autobus podělit.

Pro zájemce budeme rovněž pořizovat trička. Objednávky vč. požadované velikosti nám prosím hlaste rovněž do 25.6.

Máte-li pak zájem zapojit se do přípravy nebo vás ohledně srazu cokoliv zajímá, zveme vás na úterý 18.6. od 19:00 na hřiště v Kostelní Lhotě, kde probereme první organizační záležitosti našeho srazu. Všichni jste vítáni.

Rezervace míst v autobuse a objednávky triček u starosty - ou@kostelni-lhota.cz, tel.: 604442629 nebo skype tomas.drobny1.

Odkaz na stránky letošního srazu zde.

Kompletní fotogalerie posledních srazů zde.

-TD-

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby

Fotogalerie