Kostelka převzala pořadatelství setkání Lhoťanů

vloženo: 11. 07. 2013 | Sraz Lhot a Lehot Kostelní Lhota

O víkendu početná skupina zástupců naší obce převzala ve Velké Lehotě na Slovensku pořadatelskou štafetu organizace, u nás už 34. ročníku Srazu Lhot a Lehot.

Při této přiležitosti jsme vypravili velký autobus a v něm jsme, mimo jiné, pro všechny zúčastněné obce přivezli pozvánku v podobě sady Postřižinského piva s vlastními lhotskými etiketami. Podle ohlasů přímo z místa, naši zástupci zanechali velmi dobrý dojem.

Fotografie naší skupiny zatím nejsou zpracovány, ale už teď se můžete podívat na oficiální galerii obce Velká Lehota, kde jsou i záběry z předání slavnostního praporu. Shlédnout je možné i krátký spot TV Markíza. Naše fotky přidáme na web zhruba do deseti dnů.

Přípravy na naše pořadatelství se již rozběhly. V současné době už máme asi 90 přihlášených dobrovolníků z naší i okolních obcí. Pokud i vy máte zájem podílet se na této mimořádné akci, pošlete svůj email a telefon na ou@kostelni-lhota.cz. Všem zapojeným už teď patří obrovský dík.

-TD-

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby