Fotbalový říjnový víkend

vloženo: 19. 10. 2017 | Fotbal

Za nádherného babího léta sehráli naši fotbalisté svá domácí utkání.
Žáci měli problémy se sestavou, nebyli kompletní a v sobotu 14.10. dopoledne podlehli Litoli 0:13 (poločas 0:6).
A-mužstvo potřebovalo již doma vyhrát a také po vedení 3:0 to vypadalo na hladký průběh, který pouze narušily emocionální protesty hostů z Jíkve pro údajnou hru rukou při našem druhém gólu, po kterém i soupeřův pomezní vběhl na hřiště nevybíravě „přemlouvat“ rozhodčího. Soupeř ještě do poločasu snížil na 1:3 po povedeném přímém kopu přes zeď. Když pár minut před koncem hosté přidali další gól, strhlo se před naší bránou peklo, kterého se účastnil i soupeřův brankář. K odraženému míči se ale dostal náš hráč a z půli hřiště do prázdné brány nám zajistil výhru 4:2. Střelci našich gólů: Michal Pavlík 2, Roman Fink, Lukáš Bláha.
B-mužstvo v neděli prohrálo s Třebestovicemi, druhým mužstvem tabulky IV.třídy, 1:2 (poločas 1:1). Náš jediný úspěch zaznamenal Vláďa Fink. Dohrávali jsme o deseti, když byl po druhé žluté vyloučen Matěj Šendera.
Odkazy: fotogalerie - áčkobéčko,  žácivideo – žáci.                                                                                 –ZM–

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby