Kostelní Lhota muži – Přerov 3:0 a 3:2

vloženo: 22. 09. 2012 | Volejbal Kostelní Lhota

Vítězství našeho družstva mužů podzimního krajského přeboru volejbalistů v sobotu 22.9.2012. Bezproblémové bylo první utkání, ve kterém soupeř nekladl valný odpor. Druhý zápas začal dramatickou a dlouhou koncovkou prvního setu, když soupeř odvracel několik našich setbolů. Set končil až za stavu 33:31 pro soupeře. Pak naše vedení 2:1, ale Přerov srovnává na 2:2. V rozhodující páté sadě máme hru od začátku pod kontrolou a set i zápas získáváme pro sebe. V minulém kole v Lysé se zranil náš nahrávač Lukáš Martínek a nemohl proti Přerovu nastoupit. O to jsou naše vítězství cennější.
Poděkování volejbalistů patří Obecnímu úřadu, který zakoupil nová trička pro muže a ženy. Instalatérská firma Čejka & Staněk pořídila družstvu mužů ke dresům nové trenky.
Odkaz: výsledky a tabulka krajského přeboru

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby