Volejbal ve Lhotě žije dál

vloženo: 02. 07. 2018 | Volejbal

Začátkem května tohoto roku se na antukovém hřišti konal první trénink volejbalu dětí. Nikdo moc nevěděl kolik dětí bude chodit, a proto jsme si nastavili takový „zkušební plán“ do letních prázdnin. Během dvou měsíců děti postupně přibývaly a těší mě, že jezdí i z okolních vesnic a ze Sadské.

Nakonec jsme vytvořili 2 věkové kategorie chlapci i dívky 1.-5. a 6.-9. třída v celkovém počtu 25 dětí. Přes letní prázdniny máme volno a sejdeme se opět první týden v září. Již během těchto dvou měsíců vidím pokroky a zlepšení u dětí jak v pohybu, tak i v herních činnostech. Mám radost, že děti hra baví a mají chuť hrát i vyhrávat.

Poděkovaní patří rodičům za jejich spolupráci, která výborně funguje, dále Jardovi Exnerovi, který mi jako bývalý hráč začal s tréninky pomáhat a hlavně dětem, které jsou nadšené.  Jsem ráda, že mohu předat své volejbalové zkušenosti  a zachovat tak bohatou tradici volejbalu v Kostelní Lhotě.

-Lenka Greplová /Telipská/-

  

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby

Fotogalerie