Call

Volejbal pokračuje i v zimě

vloženo: 23. 11. 2018 | Volejbal

Naše dvě volejbalová družstva pokračují v tréninku i v zimních měsících. Jsem ráda, že se nám podařilo ve spolupráci se Sokolem Písková Lhota zajistit sokolovnu pro trénování. Jezdíme trénovat jednou týdně s mladší kategorií dětí od 1.-5. třídy a hned po nich pokračují v tréninku starší 6.-9. třída. V tělocvičně můžeme zařadit jiná cvičení než je tomu na antuce, a proto si myslím, že to děti stále baví. Potvrzuje to i vysoká účast na trénincích, kde v každé kategorii mám vždy 12 dětí. S mladšími dětmi si hlavně hrajeme, soutěžíme a učíme se základní dovednosti s balonem. Základem je, aby si děti získaly pozitivní přístup k volejbalu a všeobecně ke sportu jako takovém.

Se starší kategorii zařazujeme už technické prvky a procvičujeme jejich zdokonalovaní. Nejen, že hodně pracujeme s balonem, ale zařazuji i posilovací a obratnostní cvičení. Na závěr se věnujeme kompenzačním cvičením.

Od jara vidím  zlepšení všech dětí jak v technickém, tak i v herním projevu. Pozitivní je přístup všech dětí a soutěživost.

Velké díky patří Sokolu Písková Lhota, rodičům, které bezvadně spolupracují a hlavně dětem, protože jenom díky nim, naše snažení má smysl.

Tak se klidně přidej i ty.

Lenka Greplová

  

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby

Fotogalerie