Call

Začala rezervace míst do Luhačovic na slavnostní předávání ocenění Vesnice roku

Jak už asi víte, v sobotu 3. září dopoledne nás navštíví celostátní komise soutěže Vesnice roku. "Soupeřit" budeme s dalšími 12 vítězi krajských kole soutěže.

Výsledky pak budou zveřejněny v sobotu 17. září v Luhačovicích. Naše obec se tam bude zároveň prezentovat malým stánkem.

Bývá zvykem, že obce mají na této velké události početné zastoupení svými občany. I my vypravujeme autobus. Ten pro vás bude zcela zdarma, hradit si budete pouze ubytování, které máme domluveno v hotelu Adamantino (https://www.adamantino.cz/). Cena pro nás bude 1.100 Kč/osoba/noc. Domluveny máme dvoulůžkové pokoje (2.200/pokoj/noc). V ceně je zahrnuta snídaně a volný vstup do bazénu.

Program:

Pátek   
16:30                odjezd z Kostelní Lhoty
20:00                příjezd do Luhačovic, volný program

Sobota
9:00 - 16:00      možnost návštěvy prezentace naší obce na kolonádě, prohlídka Luhačovic, návštěva folklorního festivalu Písní a tancem, volný program
16:00                vyhlášení vítěze Vesnice roku 2022
18:00                 volný program

Neděle

9:00                   odjezd z hotelu
10:00 - 13:00    návštěva nějaké zajímavosti Zlínského kraje - bude upřesněno, oběd
17:00                 příjezd do Kostelky

V případě většího zájmu o zájezd budeme zvažovat vypravení dalšího vozidla, například v sobotu brzy ráno s návratem ještě v sobotu večer do Lhoty, případně vč. společného programu, tedy pak s námi společně až v neděli.

Dejte nám případně vědět emailem na ou@kostelni-lhota.cz, pokud třeba v pátek nemůžete, ale přesto byste se rádi do Luhačovic vydali. Podle zájmu budeme případně vymýšlet i další varianty. Dejte nám i vědět, pokud chcete jet vlastní dopravou a chcete být s námi ve společném hotelu.

Níže pár fotek z předchozích ročníků. Bude to stát zato, uvidíte.. :)Fotogalerie