Volejbal – výsledky podzimu 2013

vloženo: 19. 10. 2013 | Volejbal

V záhumenkovém derby posledního utkání podzimu jsme vedli v Pečkách 1:0. Pak naše hra upadla do podprůměru a soupeř další dva sety vyhrál. Čtvrtý set jsme naštěstí v koncovce uhráli a v tom pátém rozhodujícím jsme už byli jasně lepší – celkově naše vítězství 3:2. Před zimní přestávkou je v tabulce první VK Nymburk bez porážky.  Na 2. až 4. místě mají Milovice, Poříčany a Kostelní Lhota stejné skóre - pět výher a dvě porážky. Celkem v okresním přeboru mužů startuje 8 družstev. Naše družstvo žen přerušilo činnost pro mateřské povinnosti několika hráček.
Trenérem české volejbalové reprezentace se stal Zdeněk Šmejkal a jeho asistentem bude Jindra Licek. Oba hrávali za extraligový Nymburk a účastnili se také s družstvem Jíváku 40. pouťového turnaje v Kostelní Lhotě v roce 2009.
Odkazy: celá fotogalerie, video z ukončení sezóny, tabulka a výsledky, nový trenér reprezentace.

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby