KP II.tř. muži- výsledky
a průběžná tabulka:
   2011-12

fotogalerie Kostelní Lhota muži - Kolín 2:3, 0:3
Závěrečné domácí dvojutkání letošního ročníku krajského přeboru jsme první zápas dotáhli až do závěrečné zkrácené hry. V ní nám ale ujel začátek setu a zápas jsme těsně prohráli. Místo komentáře ke druhému utkání je lépe se pochlubit našimi jarní vítězstvími proti soupeřům z prvních dvou míst tabulky: s Benátkami n/J 3:1 a s Čelákovicemi 3:0. Zbývá sehrát odložená utkání s Brandejsem.
Odkazy: foto, video z prvního zápasu proti Kolínu, průběžná tabulka.

Přerov nad Labem Přerov - Kostelní Lhota muži 0:3 a 3:2
K nováčkovi soutěže, který ještě nevyhrál, jsme odjížděli jako favorité. První zápas tento předpoklad naplnil, když hladce vítězíme bez ztráty setu. Ve druhém utkání soupeř získal těsně v koncovce první set 28:26, další dvě hry opět jasně pro nás a vedeme 2:1 na sety. Pak se ale projevila únava našich hráčů, kteří odjeli do Přerova v minimálním počtu šesti bez možnosti střídat. Soupeř srovnává v další vyrovnané koncovce setu 27:25. Rozhodující zkrácená hra byla bitvou až do dramatické koncovky, ve které byl šťastnější Přerov s poměrem míčů 17:15. Naše družstvo si upevnilo 7. místo v průběžné tabulce krajského přeboru a je pouhé dva body za šestou Mladou Boleslaví.
Odkaz: rozpis zápasů.

ženy Kostelní Lhota ženy - Sportovní Klub Policie Nymburk B 2:3
I když naše děvčata vedla již 2:1 na sety, nedokázala dobře rozehrané utkání dotáhnout do vítězného konce. Přestalo se totiž dařit na podání. Místo tvrdých bodových es končily naše míče většinou v síti.
Odkazy: foto-Kostelka, Nymburk, rozpis zápasů.

Stránky jsou optimalizovány pro MS Internet Exlorer a uvedeny v těchto vyhledávačích: